Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Чому був заборонений Василь Стус

 У перші дні вересня згадуємо великого Українця, чиє життя забрала радянська система. Це найтрагічніший та найглибший поет-шістдесятник ХХ сторіччя Василь Стус. Він був непримиренним і незламним правозахисником. Із 47 років життя Василь Стус 13 провів у тюрмах.  Залишив літературну спадщину, з якої пізнаємо глибше автора та борця. 06 вересня в 11 класі був проведений урок, присвячений життю та творчості Василя Стуса, який провела вчитель української мови і літератури Наталія Василіва Івасюк. Тематичну виставку підготувала бібліотекар Марія Дмитрівна Палагіцька.

 

   

 

 

 

 

 

 

 

  Учні знайомилися з творчістю поета, з споминами сестри Василя Стуса, переглянули програму "Велич особистості", в якій мовознавець Ірини Фаріон розповіла чому був заборонений Василь Стус у СРСР. Саме про життя та загадкову смерть поета Василя Стуса йдеться у фільмі "Заборонений", показ якого йде у кінотеатрах України.

   16 вересня заплановано перегляд фільму "Заборонений" для учнів 8-11 класів та вчителів нашої школи у кінотеатрі "Люм'єр" м. Івано-Франківська.

Ігор Самборський

Світлини Олесі Марцінко