Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Булити - не круто. Круто-проводити разом час і бути дружніми!

   За даними різних досліджень, 7 з 10 дітей в Україні так чи інакше стикаються з булінгом. Саме тому з 16 по 20 вересня в рамках правопросвітницького проекту Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО» проходить Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу. Наша школа теж активно долучилася до проведення даних заходів. Так, 18 вересня, шкільний психолог Наталя Василівна Триндяк, провела загальношкільну лінійку. Діти переглянули ряд відеороликів стосовно булінгу, розібрали, що таке булінг, яка за нього передбачена відповідальність та як захистити себе та оточуючих від цькування.

 

   

    Сьогодні, 19 вересня, для учнів 9-го та 10-го класів, шкільним психологом Н.В. Триндяк, було проведено тренінг «Стоп Булінг!».  Мета тренінгу: ознайомити учнів з поняттям, формами та структурою булінгу; розвивати вміння пошуку шляхів виходу зі складної ситуації; формувати навички відповідальної та безпечної поведінки; виховувати почуття емпатії та переживання до дитини, яка зазнає насильства. Тренінг пройшов у формі інтерактивних вправ, а саме «Відкриваємо серце один одному», «Все у твоїх руках», «Агресор, жертва чи спостерігач», «Хто зайвий», «Чому так стається» та заключна вправа «Я зможу допомогти». Діти брали активну участь в обговоренні, розробляли власні стратегії боротьби з булінгом.  Наприкінці тренінгу директор школи Володимир Ярославович Пронюк подякував усім та ще раз наголосив, що за булінг передбачено адміністративну відповідальність.

   Тож, булити- не круто! Круто-проводити час разом і бути дружніми! І ми віримо, що тільки разом ми зможемо змінити світ на краще!

Людмила Михайлівна СЕНКО,

заст. директора з виховної роботи

P.S.

  Друзі! Нагадуємо Вам, що в холі нашої школи є скринька довіри. Якщо у Вас виникли якісь проблеми чи просто важко на душі –тут Ви можете поділитися усім наболілим чи запитати поради. З радістю Вам допоможемо!