Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Часто згадуємо вас і вашу науку

   Сьогодні День вчителя. У цей день я хочу привітати свою першу вчительку Світлану Василівну Татарин. Учитель –  це дуже особлива професія, яка вимагає великого терпіння, мудрості і натхнення. Я не знаю, як Світлана Василівна справлялася з нашим класом! Ми такі різні, такі непосидющі. Вчителька зуміла знайти підхід до кожного з нас. Вона завжди хвалила нас, заохочувала до науки. Ми прийшли до школи нічого не вміли. З Світланою Василівною вчилися виразно читати, писати, рахувати, розказувати вірші. Вчителька добре пояснювала новий матеріал . Вона запам'яталася мені тим, що була завжди усміхнена, красива, добра.

  

   Світлана Василівна навчила мене любити батьків, природу, Бога і Україну. Вчителька завжди організовувала нам багато свят, концертів. Ми співали, танцювали, грали сценки. Одного разу вчителька організувала нам похід до бібліотеки. Там ми зустрічалися з  Йосипом Дмитровичем Карповим. Він читав нам свою книжку "Ромашками заквітчана пам’ять». Ми зустрічалися з воїнами-захисниками. Ходили на екскурсію в сільський музей.

   Світлана Василівна вірила в нас, підтримувала. Ми з Світланою Василівною пережили багато різних пригод. Тепер ми вже у п’ятому класі.  Світлана Василівна зараз далеко від нас. Тепер розумію, що Світлана Василівна була нам другою мамою, а школа другим домом.

   Дорога моя перша вчителько Світлано Василівно, я вітаю Вас з Днем вчителя. Дякую за знання, які ви дали мені.  Дякую за Ваше терпіння, за вашу усмішку, за добре слово. Ви – моя улюблена вчителька. Передаю вам вітання від усього класу. Ми всі дуже хочемо бачити Вас.

   У нас багато змін. У нас новий класний керівник Віктор Васильович Ткаченко. Він вчитель англійської мови. Цього тижня ми з Віктором Васильовичем малювали  газету до Дня вчителя. Це заняття мені сподобалося. А ще  у нас новий клас, кабінет англійської мови. А штори ті самі, що були у попередньому класі, Ви їх пам’ятаєте.  Також в нас навий клас . Чесно, вчитися зараз набагато важче, складніші матеріали. Тепер у нас багато вчителів. Часто згадуємо Вас і Вашу науку. Перша вчителька на все життя – перша. Дякуємо Вам! З любов'ю ваш 5 клас

Віталія ФЕДОРАК, 5 клас