Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Дякую за вашу працю!

   День вчителя святкують у першу неділю жовтня. У цей день всі учні, навіть, колишні випускники приходять до школи, щоб привітати свого вчителя. І я теж з нагоди цього свята хочу висловити своє привітання.  Дорогі вчителі, велике дякую вам за вашу велику працю, за ваше терпіння і розуміння. Дякую вам за те,  що стараєтеся зробити нас кращими, що кожен день ви приходите до класу з усмішкою і ділитися цікавою інформацією. Що завжди раді пояснити тему безліч раз тільки, щоб ми зрозуміли. Що обдаровуєте нас любв'ю, додаєте впевненості і віри у свої сили. Ще раз велике дякую!

 

 

   У    нашій школі був проведений концерт "Серця віддаємо вчителям". На сцені звучали і пісні і вірші для вчителів. 5 клас привітали своїх вчителів віршами та гарною піснею. Марцінко Оксана, Антошків Божена, Палагіцька Анастасія, Шелемей Яна, Лялик Ірина співали пісні. Також дівчата 8 класу Вовк Ангеліна та Бабій Надя заспівали дуже гарно пісню. Також своїх батьків на сцені привітали діти вчителів з їхнім професійним святом. Ви не знаєте що таке бути дитиною вчителя. Ведучими цього свята були учениці 9 класу Турик Адріяна та Самборська Юстина, учень 10 класу Пронюк Євген. Ми підготували відео для вчителів. Це було дуже важко. Це було справжнє інтерв'ю. Але Олеся Романівна  Марцінко та Роман Петрович Середюк зробили монтаж, після кожного питання звучала вдало підібрана, смішна пісня. Це принесло у зал багато усмішок, бурхливих емоцій. Це було незабутньо!

   Свято завершилося спільним дарунком для вчителів " Ви присвятили нам життя" у виконанні  Ромах Надії, Бабій Надії, Вовк Ангеліни. Восьмикласниці співали, а ми всі підспівували.

 А потім був сюприз від фотографа Людмили Палагіцької. Всі бажаючі вчителі мали змогу сфотографуватися біля фотозони, яку спеціально зроблено учнями до свята вчителя. Вийшли чудові світлини! У нас найкращі вчителі!

Юстина САМБОРСЬКА, 9 клас