Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Три гарні події одного дня

   15 жовтня у нашій школі було відкриття каплички. Отець Петро, отець Володимир та отець Олексій  освятили фігуру Матінки Божої. Після цього учні четвертого класу розказали вірші та заспівали пісню "Через поле України ішла Божа Мати", яку підхопили всі присутні. Директор нашої школи Володимир Ярославович Пронюк розказав історію появи каплички. Ініціатива поставити капличку в школі була від учнів дев'ятого,  тепер десятого класу.  Всі батьки, вчителі, сільська влада допомагали нам здійснити мрію. Капличка дуже красива, її оздоблювали майстри-художники Ігор Турик та Володимир Березний. На освячення каплички приїхало багато гостей, були журналісти, Тисменицьке телебачення. У капличці є статуя Матері Божої і два образи Ісуса Христа та святого Миколая. Образи намалював художник Володимир Березний.

   

   Загалом, освячення пройшло швидко. Я дуже рада, що у нашій школі є такий духовний куточок, до якого завжди можна прибігти з проханням та молитвою.   

    Після освячення каплички відбулося відкриття виставки живопису Володимира Березного. Наша шкільна галерея перетворилася на виставкову залу. Картини надзвичайно красиві, багато місцевих, клубовецьких пейзажів. Серед них наша церква, вулиці, краєвиди і портрет Йосипа Дмитровича Карпіва. Автор картин також був запрошений до слова. На відкриття виставки приїхало багато художників, друзів Володимира Березного.

   Перед освяченням каплички мій клас був у бібліотеці на зустрічі з поетесою, яка приїхала з Італії (Болоньї) Ольгою Струтинською. Ольга надзвичайна особистість. Вона розказувала історії зі свого життя. Історії захоплюють і спонукають нас задуматися.  Пані Ольга зачитувала нам свої гуморески та ліричні вірші. Після гуморесок ми всі отримали чудовий настрій та зарядились енергією. Такі три незабутні події відбулися цього дня - 15 жовтня 2019 року.

Юстина САМБОРСЬКА, 9 клас