Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Профілактика булінгу у шкільному середовищі

   29 листопада клубовецькі школярі поспілкувалися з інспекторами відділу зв'язків з громадськістю УПП Івано-Франківської області про булінг у шкільному середовищі. Молодші класи (2-4 клас) зустрічалися з інспектором патрульної поліції Бабецькою Олександрою Едвардівною, 5-6 клас з Ткач Тамілою Зиновіївною, старшокласники - Настичем Богданом Анатолієвичем.

 

 

   На сьогодні у світі залишається критичною проблема насильства і, зокрема, булінгу – знущання та проявів агресії до особистості з метою її принизити. Мільйони дітей та молодих людей у кожному куточку планети страждають від їх проявів з боку інших людей – сторонніх і, навіть, рідних. Насильство в сім’ї, цькування в школі, агресія в соціальних мережах, психологічне та фізичне знущання – теми, які люди оминають. Проте, проблема від цього аж ніяк не зменшується і все частіше ми спостерігаємо невтішні наслідки ігнорування насильства у суспільстві. 

   Цю проблему потрібно вирішувати негайно. Я думаю, потрібно змінити ставлення до людей, які мають іншу думку, які відрізняються від нас. Кожна людина є особистість і має свою думку. Всі мають бути рівні і немає бути хтось «вище» за інших. Нам потрібно навчитися контролювати свої емоції. І все має бути справедливо.

   А ви як думаєте, як зупинити булінг?

Ігор САМБОРСЬКИЙ, 11 клас

>