Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Виховна година "Творчий учень класу"

   Цього року сьомий клас стартує з новим проектом. Вони започатковують цикл виховних годин на тему "Творчий учень класу". 01 жовтня відбулася перша виховна година, про свої творчі здобутки, та крови до їх досягнення розповідала Анастасія Палагіцька. На виховну годину були запрошені заступник директора з навчально-виховної роботи Наталія Василівна  Івасюк та заступник директора з виховної роботи Людмила Михайлівна Сенко. Здавалося, що за всі добре знають Анастасію, адже сім років у школі. Однак, скільки нового, цікавого і несподіваного довідалися про однокласницю на цій виховній годині.

 

Анастасія Палагіцька - відмінниця навчання. Крім основного навчання в школі, займається у різних гуртках. З другого класу навчається у Тисменицькій школі мистецтв ім. Йова Княгиницького по класу фортепіано, викладач Цеглинська Іванна Іванівна та художній школі, викладач Теличкан Надія Василівна. З третього класу займається в гуртку журналістики, керівник Кузьма Оксана Ярославівна, веде дві рубрики у газеті "Шкільна правда": "Духовність" та "Раджу прочитати". Любить читати,  прочитала близько сорока книг. Пробує писати, перші творчі роботи: оповідання  "Лайма-рятівниця", казка "Як Осінь хотіла царювати" та інші.

   Багато запитань задавали Анастасії учні та вчителі. А здивувала всіх мрія дівчини стати стоматологом, бо кожен бачив її вчителькою української мови або математики, журналістом або музикантом. Виховна година завершилася солодкими смаколиками. Зразу було оголошено про проведення наступної виховної години. Отакий він - сьомий клас - творчий та активний. Тож впевнені, буде цікаво. Дякуємо класній керівничці Світлані Миколаївні Дуридівці за організацію оригінальної виховної години. Анастасії Палагіцькій бажаємо крокувати за мрією, творчо зростати і бути щасливою!

 7 клас