Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Бабусине свято у 2 класі

 Свято бабусі

У неділю учні нашого класу разом із вчителькою створили незабутнє свято для наших найдорожчих бабусь.

Ми співали пісні, проводили конкурси. Але найбільше мені сподобалось, як виступали наші матусі. Вони із сльозами на очах розказували вірші і співали пісню. Бабусі були дуже задоволені. Ми вручили їм медалі “Найкраща бабуся” і дарували квіти.

 Стецюк Ілона, 2 клас

Найкраща бабуся

Свято бабусь ми святкували у школі цілим класом. Своїм бабусям ми співали пісні, читали вірші і танцювали. Потім дарували медалі і квіти. А в кінці свята ми своїм бабусям говорили, щоб вони ще довго жили і щоб завжди були здорові і веселі.

Грушецький Іван, 2 клас

Бабуся у мене одна і я її люблю

Мені сподобалося свято бабусі/ Ми розказували вірші, співали пісні. Бабусям було цікаво слухати нас. Мені подобається бабуся, вона така мила і гарна. Вона мене вчить все робити. Я її дуже слухаю, вона у мене одна. Я буду її любити і слухати ціле життя. Я хочу щоб вона жила довго. Я її бажаю всього найкращого у її житті. Я її люблю.

Федорчук Андрій, 2 клас

І вистава була для бабусь

Ми святкували свято бабусі. Було багато бабусь. Для них ми розказували вірші, співали пісні, ставили сценку про хлопчика, зайчика і весну. А ще для всіх бабусь, мам і дітей був солодкий стіл. Усім бабусям вручили медалі і подарували тюльпани. Після цього бабуся дякували, пишалися нами і були дуже задоволені.

Гудзовський Ярослав, 2 клас

Такі свята потрібно робити частіше і не тільки для бабусь

У нашій школі кожного року роблять свято бабусі, щоб онуки змогли подякувати своїм бабусям за любов і тепло. Свято мені дуже сподобалося. Але важко було дивитися бабусі в очі, коли вони були повні сліз. Хоч ми розуміли, що це сльози радості. Також мене вразило, що матері хотіли подякувати своїм матерям і заспівали їм пісню. На мою думку, такі свята потрібно робити частіше і не тільки для бабусь.

Палагіцький Олег, 2 клас

А ще були конкурси і виставка бабусиних фотографій

Мені дуже сподобалося свято бабусі, тому що ми розказували віршики і співали пісеньки. На святі були також конкурси для дівчат, хлопчиків і бабусь. Для дівчат: треба було обрати потрібні овочі для борщу; для хлопчиків: з рядків казки відгадати її назву; а для бабусь: впізнати своїх онуків.

Ми вітали своїх бабусь та мам квітами, вручали бабусям медалі, які робили з нашою вчителькою Оксаною Ярославівною. Також була виставка бабусиних фотографій.

Павлюк Тетяна, 2 клас

Найдорожчий скарб

Свято бабусі хвилююча мить у їхньому житті, тому що і бабуся була колись внучкою для своєї бабусі. Свято було хвилююче і для кожного присутнього: спогади дитинства свого і своїх дітей, а тепер онуків, прожитих у радості і тривозі для кожної бабці. Можна багато писати про них, про найдорожчих у світі людей:  для нас — бабусі, для них — діти і внуки, які люблять, доглядають і цінують онуків як найдорожчий скарб у їхньому житті.

Ткачук Анастасія, 2 клас

Автори фотографій мами Іванна Стецюк та Оксана Павлюк