Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Родинне свято у дошкільнят

  Земля - найбагатша,

Вода - найсильніша,

Ненька - наймиліша!

 Цього травневого понеділка дошкільнят не впізнати. Вони всі красиво одягнені, врочисті, а поряд найдорожчі - рідні. У них - Матусине свято. Подадаємо репортаж та враження бабусі про святкування, і запрошуємо помилуватися світлинами.

   

В дошкільній групі “Сонечко” відбулося Свято Матері. Дошкільнята дуже готувалися, щоб потішити своїх дорогих матусь і бабусь. Вони робили для своїх найдорожчих подарунки: аплікації, букетики тюльпанів, вивчили багато пісень, віршів, ігор.

    На свято прийшло багато гостей: дирекція школи, матусі та бабусі. З сонячним настроєм, гарно вдягнуті, діти милували око усім. А коли всі разом дошкільнята склали рученята і промовили молитву за свою матусю, то в очах матерів заблищали сльози.  Це було свято подяки, любові і великої дитячої щирості.Хай воно не закінчується ніколи. 

Вихователь групи ДП  Світлана Турик

У мене найкраща у світі матуся,

За неї, Пречиста, до Тебе молюся,

Пошли їй не скарби, а щастя і долю,

Щоб серце не знало ні смутку, ні болю.   

Враження

   Мама, матуся, матінка, мамуся, ненька… Такими ніжними, пестливими словами ми звертаємось до найдорожчої людини, яка нам дала життя, до матері. Так ми славимо нашу Небесну Матір Пречисту Діву Марію. Так ми славимо свою батьківщину — неньку Україну.

    Тому День матері — одне з найкращих свят. Це було видно зі світлих радісних облич діточок. Їхні очі світились, мов зорі небесні, а голосочки, мов дзвіночки, виспівували теплі слова, звернені до своїх матусь. Дівчатка і хлопчики у вишиванках, немов весняні квіти, вчителька, як добра фея з чарівної казки, своєю щирою усмішкою надихала їх. Кожна дитина щиро раділа і всі світилась.

Свято у дошкільній групі “Сонечко” почалося понеділкового ранку, а мені весь день чулися щирі голоси, які несли  дитячі вірші про матусю і про бабусю.

Спасибі виховательці Світлані Ярославівні за таке чудове свято.

З повагою Олексійкова бабуся, Марія Семанюк

 

 

 

 

 

 

 

 

Автор світлин Олеся Марцінко

Ти - моя ластівка,

Я - твоя дитина,

Найдорожча у житті,

Матінко єдина.