Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

За красну пісню на всі голоси...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   У селищі Брошнів-Осада відбувся XVIІ відкритий обласний дитячий конкурс-фестиваль української естрадної пісні "Водограй", присвячений 69-ій річниці від дня народження лауреата Шевченківської премії, Героя України, композитора Володимира Івасюка.У фестивалі взяв участь 71 учасник із 19-и дитячих музичних шкіл та шкіл мистецтв Івано-Франківської області. Уже два роки поспіль найпопулярнішою піснею серед конкурсантів залишається «Мальви», яка символічно відтворює той настрій, що панує нині в країні. А юним вокалістам доля України не байдужа. Раніше ж улюбленою піснею була «Червона рута».

  Фестиваль-конкурс у Брошневі-Осаді відбувався на базі Брошнів-Осадської дитячої школи мистецтв ім. В. Івасюка, на чолі з Катериною Тринчук — засновником «Водограю» і багаторічним її директором. Юним і талановитим особистостям, їхнім батькам та викладачам начальник управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської ОДА В.Федорак подякував за працю, наполегливість та цілеспрямованість, адже діти – наша найбільша інвестиція.

   Після прослуховування конкурсної програми відбувся гала-концерт переможців фестивалю. Провідний спеціаліст навчально-методичного центру культури і туризму Прикарпаття Тамара Присяжнюк та голова Брошнів-Осадської ОТГ Назарій Іванів адресували слова вдячності за неповторне свято української пісні та вручили учасникам конкурсу грамоти, а призерів та переможців нагородили дипломами. Конкурс відбувався у трьох номінаціях.

   І місце здобула Оксана Марцінко із Тисмениці (молодша група). 

Директор ДШМ ім. В. Івасюка К.Тринчук наголосила, що такі учні, такі переможці додають бажання продовжувати працювати, бо «Водограй» дарує крила, щоб впевнено летіти до мрій. Заступник голови Брошнів-Осадської ОТГ Наталія Олексюк приєдналася до привітань та подякувала засновникам цього фестивалю і юним вокалістам за таке прекрасне пісенне свято.

 Вітаємо ученицю 4 класу Оксану МАРЦІНКО, вихованку Тисменицької ДШМ ім. Йова Княгиницького (вчитель Діана Шатарська), яка зайняла І місце у XVII-му обласному відкритому конкурсі-фестивалі української естрадної пісні "Водограй", присвяченому 69-й річниці від дня народження Володимира ІВАСЮКА.

Матеріал сайту Рожнятівської РДА

Фотоінформація надана Людмилою Палагіцькою