Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Зустріч з фокусником-ілюзіоністом Олександром Шимком

   14 березня за запрошення дирекції школи та за сприяння Назарія Борушка у нашій школі побував відомий на увесь світ професійний фокусник-ілюзіоніст Олександр Шимко. На шкільній сцені відбулося справжнє фейєричне шоу, фокуси, дива, екстрими. У залі вирували бурхливі емоції, школярі радо зголошувалися бути волонтерами у різноманітних трюках, п'ятирічний Владислав навіть літав. Страшокласники намагалися розгадати фокуси та продемонструвати їх, та це непросто. Це було захопливе видовище. Такого у школі ще не було! Програма різноманітна, насичена, весела, з жвавими музичними вставками, активною взаємодією залу і сцени.

 

   Олександр Шимко спілкувався гарною англійською, це додавало виступу особливого шарму. Виявляється фокусник 10 років працював у Нью-Йорку, він учасник ТВ-шоу "Україна має таланти". У нього гарний костюм мага-чарівника, червоно-блискучий фрак. Асистенткою та перекладачем на сцені була артистка Лілія Семесюк, відома нам з вистави "Кафе "Республіка".

  Ми раді знайомству з магом-фокусником Олександром Шимком. Дякуємо артистам за захопливу програму. Дякуємо Назарію Борушку за організацію чудового заходу у нашій школі.

Ще одна важлива новина. Зібрані кошти у сумі 2280 грн. артисти передали на спорудження каплички у школі.  Дива завершилися дивом милосердя.

>