Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

"Захар Беркут" - вражаючий твір Івана Франка.

    Недавно вийшов фільм "Захар Беркут" за мотивами повісті Івана Яковича Франка. Фільм набрав велику популярність за короткий час. 23 жовтня учні 7-11 класів переглянули цей фільм у кінотеатрі. Зайшовши до зали, мене вразила кількість людей. Перший раз я бачила стільки людей, які прийшли подивитися на фільм. Але коли фільм "Захар Беркут" розпочався, я зрозуміла чому. Всі події відбуваються в 1247 році. Головними героями фільму були сам Захар Беркут, Тугар Вовк, Максим та Мирослава. У фільмі йдеться про боротьбу з монголами. Багато сіл було спалено і зруйновано ними. Тому люди утворювали сільські громади та боролися з ними.

 

   Та монголи бмали сильне військо, тому з ними було боротися дуже важко. Багато битв програвали прості селяни. Але все змінилося після появи Мирослави. Мирослава дочка Тугара Вовка, вона відрізняється від нього небайдужістю до інших і любов'ю до свого народу. 

   Зазвичай всі думають що дівчина має бути ніжною та чутливою ,але це не про неї . Мирослава виходила на всі полювання та на всі напади на монголів. Для мене це було дивним. Адже як проста дівчина може боротися з велетенськими чоловіками. Максим син Захара Беркута. Нічого не боїться і радий віддати своє життя заради українського народу.Що мене вразило?
  Найбільше мене вразив головний гарой Захар Беркут. Я була шокована, коли він вирішив віддати свого сина монголам, щоб визволити та врятувати село від загибелі. Дуже рідко можна зустріти таких людей, які ладні віддати життя своєї дитини, щоб врятувати когось іншого чи свою країну. Але все обійшлося і Максим залишився живим. Він не ображався на батька адже сам хлопець вважав вчинок батька правильним. Мирослава втекла від батька відреклася його теж щоб спасти своє село. Що я думаю про цей фільм:
   Фільм вартий перегляду. Відкладіть справи та присвятіть півтора години фільму. Захар Беркут навчить вас бути згуртованими, прислухатися один до одного , навчитися відпускати людей з життя і приймати нових. На той час люди розуміли що без взаєморозуміння та жертв перемоги не буде. Може ми теж можемо поміняти щось в собі як у кінці фільму поміняв Тугар Вовк. Він не залишився байдужим до Максима врятував його від монгола поплатившись життям. Можливо нам треба стати трохи сміливішим і не боятися долати перешкоди. Як це зробила Мирослава побившись з ведмедем.
   Фільм просто супер. Пейзажі прекрасні. Гори, каміння, ліси , озера. А в кінотеатрі здається ніби ти перебуваєш там і все це бачиш. Костюми героїв є такі самі, як у 1200 роках. Зйомки високопрофесійні, якість вражає. Все це закликає людей до перегляду, в тому числі і мене, адже такі історії є потрібними у житті людини, бо кожен українець має знати історію свого рідного краю і знати своїх Героїв.

Ангеліна ВОВК, 8 клас