У лісі дуже гарно. Багато підсніжників. Вони порозквітали на поляні і зеленіють поміж сухе торішнє листя. А якщо розпорпати листя, то можна побачити маленькі фіалочки, які чекають теплого сонечка, щоб вистрибнути угору. Ми з другом помандрували у ліс. Там мокро і дуже свіжо. Гарно співають пташки. Ми бачили, навіть,  косулю з маленьким дитинчам. У лісі багато зламаних дерев. Ми посиділи на пеньочку, зробили фотографії, поспілкувалися. Я милувалася першими білосніжними квітами. Наша прогулянка  завершилася запашим букетиком підсніжників і веселим настроєм.

 

Аліна АТАМАНЮК, 6 клас

Фото-сесія з підсніжниками

    7 березня я поверталася з школи додому і повернула у ліс. У лісі було мокро, але дуже сонячно. На окраїнах лісу багато підсніжників. Я вирішила зробити маленьку фото-сесію з підсніжниками. Я запримітила пеньок, покритий мохом, він мені сподобався і букет підсніжників на ньому гарно виглядав. Вийшла художня фотографія.

   А ще довкола сухе листя. Початок весни, як пізня осінь. Підсніжники першими сповіщають прихід весни. Підсніжники є двоякі. У наших лісах ростуть крупніші підсніжники, як дзвіночки. А в інших лісах ростуть тоненькі з вузькими пелюстками. 

   Я люблю ліс. Коли заходжу у ліс набираюся енергії, спостерігаю гарні пейзажі, слухаю спів пташок. Тут настрій веселішає, а квіти дарують красу. Свій букетик я подарувала хресній мамі та двоюрідній сестрі.

Адріана ТУРИК, 6 клас

Підсніжник    

   Підсніжники - перші весняні квіти. Вони ніжні, пахучі, дивлячись на них відчуваєш радість та свіжість. Біленькі, а на крайчику пелюсток мають жовту крапельку. В наших краях їх називають козудрики. Вони нагадують мені дзвіночки. Вони мовби закликають весну. 

Прихід весни

Прийшла до нас весна.

Та не сама, тепло нам принесла.

І стало сонечко ясненьке,

І дощик став таким дрібненьким.

Весна привітно усміхнулась,

Дерева, віти пробудились,

І перший пролісок з землі

Сказав: - "Привіт" тобі й мені! 

Юстина САМБОРСЬКА, 6 клас