Цікава математика у дошкільнят або як дошкільнята рятували Колобка від хитрої Лисиці.

 Усі добре знають українську народну казку "Колобок", який "від баби втік, від діда втік... і попав у зуби хитрої Лисиці". Малята із дошкільної групи "Сонечко" Клубовецької загальноосвітньої школи вирішили змінити хід подій і врятувати Колобка за допомогою математики. Юні рятівники долали складні перешкоди для порятунку улюбленого героя. Спершу школярики вирішували приклади. У кожного в руках була хмаринка, а на ній приклеєний приклад на додавання чи віднімання. За допомогою паличок малята виконували арифметичну дію, а результат показували різнокольоровими прищепками, які прикріплювали до хмаринки.

 

   Друге завдання було порахувати та причепити промінчики до сонечка. Промінчиками були симпатичні прищепочки.

   На третє завдання треба було причепити жучкові сонечку ніжки. А скільки ніжок у сонечка? Три зліва і три справа - так пояснили хлоп'ята. І причепили до картонки по три прищепки з кожного боку.

   Три завдання вправно виконали дошкільнята і врятували Колобка від хижої Лисиці.

   Такий цікавий урок математики був у дошкільнят. Цей урок батьки, які мають малих дітей, можуть проводити вдома з своїми малятами. Діти вчаться рахувати та розвивають моторику рук.

   Кожна зустріч з дошкільнятами приносить незабутні сонячні емоції. Хлопчики жваві, активні, цікаві, кмітливі та трудолюбиві. Щоразу у творчій майстерні дошкільнят нові витвори. Цього разу малята привітали прихід весни і виготовили перші квіти весни -  підсніжники .

   А недавно дошкільната виготовляли яскраві веселочки і нагадали Тарасові слова,: "як у Дніпра веселочка воду позичала". Позичмо у цих малят сонячних емоцій і прищепочок з промінчиками. Гарної весни всім!

 

 

 

 

 

 

 

 

Фото-рейд газети "Шкільна правда"