Print
Category: Ціннісне ставлення до природи
Hits: 2572

    Якось на початку жовтня був День тварин. Я вирішила у школі розпитати учнів та вчителів (кого зустріну, бо це було після уроків на гуртку) про їхнє ставлення до тварин, та їхніх домашніх улюбленців. Виявляється, усі люблять тварин: хто песика, хто котика, у когось є рибки, папуги, хомячки. Домашні чотиролапі є вірними друзями. Для когось вони є  розрадою, хтось намагається навчитися турбуватися про когось ще, а хтось - не відчувати самотність... Ми їх любимо, намагаємося догодити, пестимо та віддаємо їм свою ласку. І завжди у відповідь ми отримуємо відданість, бажання розрадити нас, якщо ми у поганому настрої або чимось засмучені... «Собака — єдина істота, яка любить вас більше, ніж ви самі.» - сказав давно Генрі Уіллер Шоу. І воно справді так.

 

 

Про своїх улюленців розповіла учениця 4 класу Антошків Божена:

 -У мене є дві собаки. Їх звати Джессі і Міккі. Джерсі один рік, а Мілкі чотири роки. Мілкі чорно-коричневого забарвлення, а Джерсі біло-сірого. Вони дуже люблять гратися. Дуже милі і потішні.

Вихователька групи продовженого дня Проценко Оксана Петрівна також поділилася інформацією про свого домашнього улюбленця:

-У мене є чудовий песик Арт. Йому два роки. У нього порода Бернський Зуненнхунд, він дуже високий, важить приблизно 60 кг. Хутро у нього дуже довге. Він любить коли його вигулюють. Він родом з Альпи. Про таку породу кажуть, що це собака яка посміхається, це сторожовий пес. Він обожнює овочі та фрукти. 

Учителька фізкультури та хореографії Турик Світлана Ярославівна:

-У мене є собака. Це німецька вівчарка Рекс і котик Мурчик, також у мене є акваріум із рибками. Рекс дуже великий. Хутро у нього червоно-коричневого забарвлення. Коли я ще далеко від дому, він уже відчуває що я йду. Він дуже любить гратися, а коли я з своїм Владиком граю у футбол, то Рекс любить відбирати м’яч. Коли ми йдемо із дому він дуже сумує. Також у нього у різних випадках різний голос, ми уже знаємо що вні хоче від його гавкання. Він виконує команди: сидіти, лежати, дає лапу та любить мене обіймати, також любить мене облизувати. Йому два роки, а котику один рік. Мурчик у мене дуже ніжний, він дуже пухнастий, сірого забарвлення. Він любить коли його гладять, обожнює ніжитися на сонці та гратися із сонячними промінчиками. Я дуже люблю своїх тваринок.

Учениця 8 класу Турик Марія-Анна:

-У мене є 2 домашніх улюбленців. Собака Барсік і кіт Том. Барсі ку 6 років, він середнього зросту, худий, чорно-коричневе хутро. Він любить спати і їсти. Любить гратися зі мною. Відчуває мою любов до нього. Тому три роки. Він дуже любить гратися, ну і добре поїсти. Коли йому щось потрібно, він подає знак. Він сірий та дуже пушистий. Завжди зустрічає мене коли я приходжу з школи, ніби знає у якій годині я повертаюсь. Коли він був трішки менший, він заскакував на ліжко, муркав і будив мене. Я дуже люблю своїх домашніх улюбленців.

Савик Вікторія. 8 клас