Сьогодні вихованці групи дошкільної підготовки "Сонечко" знайомилися з властивостями ґрунту. Спершу вихователь Наталія Романівна Антошків розповіла про велику роль ґрунтів, потім познайомила дошкільнят з мешканцями ґрунтів (черви, миші, борсуки, кроти, землерийки, різні комахи). Діти упізнали дощового черв'яка і здивували, коли довідалися, яку користь він приносить для підвищення родючості ґрунту. малята пильно розглядали, які ходи прокладає черв'як у грунті. Після ознайоммлення з ґрунтами, дошкільнята взялися за роботу. На практичному занятті вони висаджували в грунт квасолі.

 

   

   З дому  діти принесли пластмасові посудинки від йогурту, заповнили їх до половини ґрунтосумішшю. Спеціальними дерев'яними паличками розпушити ґрунт, зробили ямку і посадили різнокольорові квасольки. Полили водицею і поставили на підвіконник.   Відтепер вони будуть доглядати за своїми квасольками, поливати, промикувати бур'янці.

   Це заняття сподобалося усім без вийнятку. Після роботи малята гріли ніженьки біля сонечка. День видався дуже насиченим і цікавим. Була ще прогулянка на вулиці, хоровод навколо ялиночки. Одним словом - цікаво!

Редколегія "Шкільна правда"