Print
Category: Ціннісне ставлення до природи
Hits: 2577

 Цього року було мало снігу, але лютий-надутий надолужує. Падає сніг, мороз з вітром танцюють, усе засніжило. Це добре, бо снігу так хочеться. Сніг кращий за болото. Тепер діти можуть в сніжки погратися, повеселитися, на санчатах покататися, зробити снігову фортецю. Може дехто в "Буковель" поїде. Але тут веселощів доволі. Дороги замело, дехто школу пропустив. А причина поважна: нападало багато снігу. Хі-хі! А сніг такий білий-білий! Виявляється лютий не такий вже надутий, він багато радості приніс людям. Певно, то бабуся Зима вирішила за нього свою доньку принцесу Сніжинку видати. А він, щоб вразити принцесу, робить такі пишні, білосніжні подарунки.

 

  Отого він і надутий, бо мусить дути. А вітер йому допомагає. Лишень подують, а вже сніг летить і все танцює, як на балу. А між тих сніжинок  танцює принцеса Сніжинка. А художник-мороз малює з неї портрети.

   А я малюю метелика на снігу. Ви вмієте його малювати? Я вас навчу. Треба лягти в сніг і руками по снігу вверх-вниз, вверх-вниз. А потім подивіться на відбиток.

   Гарний лютий надворі. Такий лютий люблять всі - і дорослі, і малі.

 

 

 

 

 

 

 

 

Наш лютий надутий

Прийшла зима,

Минув грудень, січень.

Прийшов лютий-побратим -

Такий лютий,

Такий надутий,

Що він останнім

Килим стелив.

 

                                                                                             Зима втішає,

Ради не знає,

Але наш лютий

Такий надутий,

І не всміхнувся,

ще й насварився,

Снігом біленьким 

Від нас укрився.

Анастасія ПАЛАГІЦЬКА, 4 клас

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Лютий у Клубівцях. Світлини Людмили ПАЛАГІЦЬКОЇ