Перший сніг. У календарі 17 листопада – День студента. Білий пухнастий гість вирішив трохи прохолодити наших гарячих студентів, припорошив їхні улюблені лавочки в сквериках та парках, припудрив носики стійких хризантем та відважних чорнобривців. Буває і таке, коли знаєш, що не горами зима, але не чекаєш її, бо ще такою гарною і лагідною була сьогоднішня осінь.

    

Сніг - провісник зими, зимових свят

   Нарешті сніг. Перший сніг. Моросить, розсипає сніжинки, вкриває сліди наляканих зайців, які квапляться хутчіш сховатися від першого холоду. У них тепер зимовий клопіт - треба шубку міняти на білу.

   А у нас розпочалася пора управління Королеви Снігу. Вже он на маленьких ромашках, хризантемах, чорнобривцях автографи білосніжної Королеви. Куди не глянь – танцює сніг, вітер радо носить біленькі пушинки.

   Не знаю як ви, а я чекала снігу. Сніг - передвісник зими, зимових свят, Миколая-Чудотворця, Різдва Христового. А ще запрошення дотримуватися третьої Божої заповіді - святкувати святий день.   До речі, сьогодні  ще День студентів. Цікаво, чи зраділи студенти білому гостю?

   Вітаю всіх з першим снігом. Він, як білий аркуш паперу, на якому треба написати лист святому Миколаю. До роботи!

  А ця троянла - студентам. Вчіться добре! Україні потрібні розумні, сильні, активні і щасливі!

Анастасія ПАЛАГІЦЬКА, 5 клас