Учениця 5 класу Вероніка Романів побувала у берлінському зоопарку - найстарішому та найвідомішому зоопарку в Німеччині. Вероніка зробила багато чудових світлин і радо ділиться з нами. Берлінський зооопарк відкритий у 1844 році, він займає 35 га у парку Тіргартен Берліна. У зоопарку представлені понад 19 400 тварин близько 1 380 різних видів, тому він має одну з найбільш повних колекцій видів у світі. Частиною зоопарку є акваріум. Крім риби та інших водних організмів, він є домівкою для більшості рептилій, амфібій і безхребетних зоопарку.

 

Берлінський зоопарк

Враження Вероніки Романів 

   Цієї зими я перший раз побувала в Німеччині. Мені дуже сподобалося там. Моєю мрією було побувати у берлінському зоопарку. Нарешті моя мрія здійснилася, мене батьки відвезли в зоопарк. Там було дуже гарно й цікаво. Я побачила багато різних тварин. Були там фламінго ніжно-рожевого кольору, пінгвіни, які ходили всі разом, вони були різних кольорів: білого, чорного та жовтого. А ще були слоники, які мали дуже великі хоботи, жирафи з довгими шиями, білий ведмідь, який сидів у воді, аж потім показався, коли зловив рибу. Також для них був спеціальний сніг. Бачила сміливого білого вовка, гарного ослика, чорно-білу панду, яка сиділа і їла зелень. Була там мавпа, вона сиділа на сіні і гралася. А ще бачила дуже великого зубра та бегемота, який плавав у воді біля риб.

   У зоопарку було багато різних  птахів. Я бачила білу сову, яка бігала дуже швидко.

  Це найбільший зоопарк у Німеччині, тут дуже багато тварин. На території є озеро, біля нього з бронзи зроблені два ведмеді. Таких бронзових та дерев'яних фігур є багато у зоопарку. Також є багато будиночків для тварин, щоб вони могли розважатися.

   Мені дуже сподобалося у берлінському зоопарку. Я дізналася про багатьох тварин, яких бачила вперше: панду, пінгвіна, бегемота, морських котів, білого ведмедя, білого вовка, білу сову та фламінго. 

Вероніка РОМАНІВ, 5 клас

Світлини Вероніки РОМАНІВ