Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Etudier la langue française

   Сьогодні розмову з старшокласниками школи мали представники Прикарпатського університету імені Василя Стефаника, факультету іноземних мов, кафердри французької філології: доцент кафедри  Андрій Андрійович Білас та студентка третього курсу Ярина Бунзяк. З презентаційного ролика, записаного на ТРК "Карпати", учні дізналися про кафедру французської філології, а гості школи доповнили інформацію, відповіли на запитання школярів та поділися презентаційними буклетами "Etudier la langue française".

 

    Зі слів представників вузу, сьогодні на ринку праці потрібні спеціалісти, які володіють французькою мовою, зокрема  перекладачів, як ділових документів, так художніх творів. Кафедра французької філології якраз готує філологів з знаннями французької та англійської мов плюс додаткова спеціальність - перекладач. Гадаємо, ця інформація буде корисна для наших старшокласників, які на порозі вибору професії та вузу для навчання.  Bonne chance! 

   Розмова з Андрієм Андійовичем та студенткою Яриною з Прикарпатського університету імені Василя Стефаника факультету іноземних мов, на мою думку, була дуже корисною для всіх старшокласників, навіть і для тих, хто не знає французької мови. Виявляється, що не потрібно знати французьку і здавати ЗНО з цього предмету для того щоб  поступити, там усе починають з нуля. Можна вступавати тільки з англійською мовою. Кожного року студенти цієї кафедри мають поїздку у Франції. Це ж прекрасно мати можливість поїхати до Парижу. Мені було цікаво послухати студентку цього університету, її думки і переживання перед вступами. Впевнена, що кожен присутній задумався над вивченням іноземних мов і це добре. Тому, що у нашому сучасному світі без знання іноземної мови ніяк.

 

Марія-Анна ТУРИК, 9 клас