Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Майстерня професій у Клубовецькій школі

   На базі Клубовецької загальносвітньої школи І-ІІІ ступенів проведено ярмарку професій. Організаторами заходу є Тисменицький відділ зайнятості у співпраці з владою та дирекцією школи села Клубівці. Учасниками заходу були представники різних професій: медик, кухар, кулінар, офіціант, бармен, коваль, пожежник, військовий, бухгалтер, бібліотекар, дизайнер, селекціонер, візажист, сантехнік, фотограф, журналіст тощо. Презентація та знайомство з професіями відбулося у формі конкурсу: що ви знаєте про ці професії. Конкурсантами були учні Клубовецької, Рошнівської та Милуванської шкіл району.

 

   Переможців конкурсу 1-3 місця було нагороджено призами. Нагороди отримали учні за краще знання професії, які визначали спеціалісти кожен у своїй ділянці. Усього 17 різних професій було представлено школярам. Перевагу надано робочим професіям, які задіяні зараз на ринку праці.

 

 

 

 

 

 

 

 

Свято професій

   Сьогодні 24 жовтня –  один з найкращих для мене днів у нашій школі. Сьогодні у нас було свято професій. У нашій школі такого свята ще не було, це було вперше і не боюся сказати: це було неймовірно класно.  Вибір професії – це один з найголовніших моментів життя. Учні нашої та інших шкіл 8-11 класів брали участь у вікторині. Було 17 професій: кухар, кондитер, бармен, офіціант, бібліотекар, дизайнер, сантехнік, профконсультант, медична сестра, військовий, журналіст, електрогазозварювальник, працівник сільського господарства, бухгалтер, фотограф, пожежник, слюсар з ремонту автомобілів, візажист. До нас завітали професіонали всіх цих професій. Кожен учасник за 40 хвилин мав підйти докожного столика, на якому презентувалися професії і виконати завдання якесь професійне завдання. Ми ніби вирушити у мандрівку. Кожна професія по-своєму цікава. Скажу  чесно, мені сподобалась кожна, було дуже весело.

   Ведучими були свята "Майстерня професій" були Пронюк Євген і Івасюк Божена, з пісенними номерами виступали Шелемей Яна, Пронюк Настя, Павлюк Аліна, Антошків Божена.

   Коли відведений час пройшов, ми підбили підсумки у своїх "табелях". Найбільшу кількість балів 90 набрала Анастасія Пронюк з 4 класу. За друге і третє місце боролися Ілона Стецюк та Аліна Павлюк. Всі три призові місця здобули наші школярі. У мене, наприклад, було 85 балів. Також вручали призи кращим у якійсь професії.  А знаєте, що найцікавіше те, що я з журналістики маю 4 бали з 5, а це означає, що треба ще більше і більше працювати. Зате мене визнали кращим бібліотекарем.

   Я хочу подякувати всім організаторам, нашим вчителям, всім гостям, що приїхали до нас. Проводьте ще такі різні конкурси, було мега цікаво. Я думаю кожен з нас сьогодні задумався над вибором своєю професією. Я зробила для себе певні висновки після такого свята. Ще раз дякую всім організаторам!

Марія-Анна ТУРИК, 9 клас

Світлини Михайла ТУРИКА, 9 клас