Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Середня освіта – Освітній портал «Педагогічна преса»

Як другий клас Святого Миколая зустрічав

Ой хто-хто Миколая любить!

   Учні другого класу з учителькою Оксаною Ярославівною Самуляк та зі своїми батьками серйозно готувалися, щоб зустріти святого Миколая у рідній школі. Вони дружно виготовляли зірочки, прикрашали сцену та ялиночки, шили костюми, вчили вірші та пісні, проводили багато репетицій із Олесею Романівною Марцінко.


І от прийшов той день — 19 грудня. Школа була щільно заповнена учнями, вчителями, батьками, бабусями і дідусями. Свято розпочали ведучі Антошків Олег, Квасніцька Христина та помічниця Зірочка — Бабій Надійка. Потім один за одним на сцені з”являлися герої — мешканці лісу: Ялиночки, Зайчики, Лисичка, Вовчик, Ведмедик — всі-всі учні другого класу. А святого Миколая ще не було. Аж коли з неба з’явилися два Ангели — провісники (Андріїв Анастасія та Шешурак Тетяна) до дітей завітав старенький святий  Чудотворець Миколай. Скільки радості було і веселих пісень! В залі на першому ряді сиділи наші дошкільнята. Коли прийшов святий Миколай, вони  дружно побігли на сцену, щоб розказати святому свої вітальні куплети. Дошкільнята дуже старалися. Святому Миколаю сподобалися  виступи дітей і він поспішив до них із подарунками. Солодкі дарунки отримали всі учні школи. Святому Миколаю допомогли клубовецькі благодійники: ПП ОСКАР: Киселенко О, В., підприємці: Гришко В., Проценко М.І., Палагіцький Б.Я., Бойко Я.Д., Турик В.В., Римчук І.В., сільський голова Рекетчук Б.І. та депутати Клубовецької сільської ради. Директор школи Володимир Пронюк висловив подяку доброчинцям, а також клубному ансамлю за гарний святковий концерт.       

Грималюк Діана, 8 клас

Це свято - найулюбленіше!

Це свято казково-солодке!

Воно приносить  море радості,

усмішок і ясне променисте щастя,

А сьогодні святий Миколай завітав до нашої школи,

заспіваймо йому разом:

"Ой, хто-хто Миколая любить!.."

враження

Свято Миколая

   19 грудня у нашій школі відбувся концерт до Дня святого Миколая. На святі були присутні всі учні школи і, навіть, маленькі діточки, які ще не навчаються в школі, завітали на це солодке свято. Учні п'ятиліток та другого класу підготували віршики та пісеньки. В святкуванні також брали участь декілька учнів з 5,9 та 11 класів. Справжня радість для малечі була коли на свято завітали ангели та святий Миколай. Після концерту Миколай роздавав подарунки слухняним дітям. Мені дуже сподобалося це свято, а особливо, як учні 2 класу декламували вірші. Це свято найбільше до вподоби дошкільнятам.                 

Кохман Вероніка, 6 клас

 

 

 

 

 

6016084
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
All days
1090
2176
6812
5993253
29933
112709
6016084

Ваш IP: 3.95.131.97
Server Time: 2019-11-14 14:42:20
Счетчик joomla