Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Середня освіта – Освітній портал «Педагогічна преса»

Day10. Picnic Day. Closing Ceremony

  Сьогодні день закриття мовного табору Нappy Holidays. Хоч прощання завжди сумне, але у нас було весело. Звичайно, сумно прощатисяся із табором, друзями та вчителями, а весело, бо нарешті почалися канікули і можна буде спати досхочу. Цей день ми запам'ятаємо надовго. Дорога на Медове озеро, до місця пікніку, була складною,  адже було болото, комарі кусали, та нам все одно було весело, бо це наш спільний відпочинок. Коли ми прийшли до озера, зразу ж  зробили загальне фото з сільський головою Богданом Івановичем Рекетчуком та директором школи Володимиром Ярославовичем Пронюком, які сприяли організації нашого пікніку. Ми гарно подякували їм  і розбіглися займати місця. Наші вчителі і вихователі Віктор Васильович та Володимир Федорович займалися шашликом, а всі інші вчителі розносили їжу учням, роздавали прибори та слідкували за дітьми.

 

   Після того, як ми посмакували смачних смажених ковбасок, Світлана Ярославівна  Турик запросила нас на танці. Ми знову нагали собі Королівський Банс та поітали у танці "I can fly" (Я можу літати ).

    Вчителі англійської мови Людмила Михайлівна Сенко та Віктор Васильович Ткаченко влаштували нам невеличку виставу на англійській мові. Діти вибирали собі ролі: королеви, короля, принцеси, принца, квітів, ляльок, драконів та інші. Всі були втомлені та після цієї вистави всі знову набралися сил.

  На прощання ми подякували Людмилі Михалівній Сенко – керівнику мовного табору Нappy Holidays,  заступнику Марії Василівні Дутці, вихователям та вчителям Віктору Васильовичу  Ткаченко, Світлані Ярославівні Турик, Володимиру Федоровичу Сидорику, Світлані Миколаївні Дуридівці. І звичайно, Оксані Ярославівні Кузьмі за цікаві фотомиті.

  Ми дійсно дякуємо вчителям за гарно проведений час,  за турботу та любов, за різноманітні ігри, конкурси, веселощі, поїздки. Табір нас здружив. Я буду сумувати за табором та за своїми друзями. Хочу побажати всім гарно провести канікули. Надіюся, ми ще зустрінемося всі до початку навчального року. Happy Holidays Buy Buy????!

Ангеліна ВОВК, 7 клас

5657312
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
All days
1137
4857
1137
5626886
75308
134637
5657312

Ваш IP: 34.204.179.0
Server Time: 2019-08-19 08:30:06
Счетчик joomla