Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Враження про мовний табір «Happy holidays»

   Хочу поділитися враженнями про мовний табір 2019 року «Happy holidays», який діяв у нашій школі з двадцять восьмого травня по десяте червня. Цього року у нас не було волонтера, як минулого року, але все одно мені табір дуже сподобався. Ми гралися в різні ігри, танцювали, ходили у похід, їздили в обласний центр, співали, малювали. І все це було на англійській мові. У результаті ми навчилися багато нових слів. До прикладу, я вивчила: серветки - napkins, зефір - marshmallow, акуратний - tidy, мрія - dream, дракон – dragons та інші.

  

   Цього року директором табору була Людмила Михайлівна Сенко. А її заступником була Марія Василівна Дутка. Також приклалися до справи Віктор Васильович Ткаченко, як вихователь і вчитель англійської мови, Ігор Іванович Павлюк, як організатор спортивних змагань, Світлана Ярославівна Турик, як вчителька танців, Володимир Федорович Сидорик, як незмінний помічник у кожній справі (а якби ви знали, як ковбаски він уміє смажити смачно!). У нас були дві команди: перша називалася «ROAD TO THE DREAM», а друга «GLOBE TROTTERS». Лише на спортивних змаганнях нас поділили на «перший», «другий». Мені сподобалося працювати у команді. Командиром нашої команди був десятикласник Ігор Самборський.

  Кожен день мав свою назву. Гарні враження мені принесла поїздка у місто Івано – Франківськ. Там ми подивилися фільм, який мав назву «Аладін». Ще ми гуляли містом та їли морозиво. А завершення табору було на Медовому озері у вигляді пікніку. Наступного року я також піду у мовний табір. Дякую всім вчителям, які зробили все для того, щоб нам було весело і цікаво.

Анастасія ПАЛАГІЦЬКА  5 клас