Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Середня освіта – Освітній портал «Педагогічна преса»

Результати Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник» 2019 року

Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник» - 2019

Диплом переможця в початковій школі:

3 клас: Пронюк Олександр, Острижнюк Вікторія, Штогрин Максим, Ільницький Максим, Плекан Анна, Марцінко Евеліна, Кузенко Діана, Кучар Тетяна, Білуник Максим, Проценко Богдан, Старчук Адріана, Лесюк Діана, Турик Владислав, Михайлишин Віталій, Мельниченко Юлія, Сісяк Віталій, Сайнюк Євген

4 клас: Пронюк Анастасія, Павлюк Аліна, Петелюк Яна, Федорак Віталія, Бруц Наталія, Бойко Тетяна, Секрета Вікторія

 

Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня:

8 клас: Самборська Юстина

Диплом І ступеня Регіонального рівня:

6 клас: Марцінко Вероніка, Рекетчук В'ячеслав, Антошків Роман, Баб'як Борис

10 клас: Самборський Ігор

11 клас: Кохман Вероніка

Диплом ІІ ступеня Регіонального рівня:

6 клас: Савка Вікторія

11 клас: Івасюк Божена

Диплом ІІІ ступеня Регіонального рівня:

5 клас: Антошків Божена, Романів Вероніка, Рудик Давид, Марцінко Оксана

6 клас: Шелемей Яна, Лялик Ірина, Островський Андрій

7 клас: Стецюк Ілона

8 клас: Пронюк Андрій, Сондей Юлія

9 клас:  Кохман Богдан, Савик Вікторія, Турик Марія-Анна, Шешурак Богдана, Кохман Тетяна, Гудзовський Андрій

8 клас: Стецюк Ігор

Диплом переможця на шкільному рівні:

5 клас: Ромах Ірина, Палагіцька Анастасія, Дутка Максим, Дрембей Ангеліна

7 клас: Павлюк Тетяна, Кульков Богдан, Вовк Ангеліна, Гудзовський Ярослав

10 клас: Попадюк Богдан

Сертифікат учасника:

8 клас: Досюк Валентин, Досюк Вікторія, Атаманюк Аліна, Турик Ігор, Ромах Надія, Турик Адріяна, Турик Наталія

9 клас: Пронюк Євген, Федорак Ілона

Інформацію підготувала Наталія ІВАСЮК,

заступник директора школи з навчально-виховної роботи

5386298
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
All days
511
2057
2568
5344213
89363
143920
5386298

Ваш IP: 54.85.162.213
Server Time: 2019-06-20 03:56:44
Счетчик joomla