У нашій школі проводиться конкурс творчих робіт "Шкільні будні". На конкурс приймаються статті, твори, поезії, малюнки а також фотографії, які розкривають задану тему. Я вирішила на перерві провести фото-рейд "Шкільні будні" серед учнів молодих класів. Мій прихід з фотоапаратом був несподіванкою для всіх, але учні радо позували перед камерою та розповідали про події, які відбулися у їхньому класі.

 

22 жовтня 2014 року. Дошкільна група "Сонечко".

Сьогодні у дошкільнят дві великі події. Перша - директор школи Володимир Ярославович Пронюк придбав для дошкільнят нові красиві меблі. Вони світлі, сучасні, з гарними поличками, на яких гарно розмістилися  яскраво ілюстровані книжки із казками та дитячі іграшки.

Друга не менш важлива подія, сьогодні у Анастасії - день народження. Їй виповнилося шість років. Друзі взяли її коло і дружно вітають.

А ще дошкільнята сьогодні з вихователькою Світланою Василівною Турик будуть виготовляти різні аплікації з листочків. Готові вироби прикріплять на стінку в творчий куточок "Чарівні пальчики".

Такою цікавою виявилася фото-мандрівка у старий корпус школи до наймолодших шкільних вихованців.

На прощання Вікторія показала як вона піклується про кімнатні рослини, як поливає їх. А вазонів у групі "Сонечко" і справді є багато, і різноманітних. Їм затишно і завжди сонячно із малятами. 

З фотоапаратом мандрувала Оксана Овчарчин, 8 клас