Триває конкурс "Шкільні будні". Для багатьох учнів шкільні будні - це улюблені уроки і вчителі. Школярі, особливо молодших класів, радо діляться своїми уподобаннями.

Конкурсна робота "Шкільні будні"

   Мені подобається урок читання, тому що ми вчимося читати і переказувати. наша учителька Світлана Василівна читає нам різні твори, оповідання. Ми дізнаємося багато цікавого на цьому уроці.

 Турик Адріана, 4 клас

Конкурсна робота "Шкільні будні"

Моя вчителька

   Моя вчителька - найкраща. Її звати Світлана Василівна. Вчителька нас любить і ми її також. Нелегко Світлані Василівні з нами. Нас - 16, а вона - одна.

  Я хочу, щоб вона була весела, щаслива, здорова. Всі найкращі слова - для неї.

Галайчук Арсен, 4 клас

Конкурсна робота "Шкільні будні" 

    Мій улюблений урок - фізкультура. Нас вчить Ігор Іванович Павлюк. Найбільше я люблю баскетбол. На уроках ми граємо в футбол, закидаємо м'яч в кільце, набиваємо м'яч на нозі. Уроки фізкультури відбуваються на спортивній площадці та в спортзалі. В мене добрі оцінки з фізкультури.

   Теніс грати ще не вмію, але набиваю м'яч на ракетці.

   Крім фізкультури мені подобаються уроки трудового навчання і малювання. Вчить нас Світлана Василівна Татарин. Ми багато вирізаємо з паперу та робимо різні вироби. Мені запам'яталося виготовлення картонної коробки. Її ми прикрасили зверху різнокольоровими метеликами. Цю коробку можна використовувати для подарунків.

   А ще я люблю жартувати і всіх веселити. В школі мене всі учні кличуть по прізвищу, лише рідко хто каже "Вітя" або "Віктор", хіба що Світлана Василівна та сестра Юля. А я всіх кличу по імені.

Зуб'як Віктор, 4 клас

Конкурсна робота "Шкільні будні"

   В мене багато улюблених уроків. Дуже подобається інформатика. Ми вчили як поводитися з комп'ютером, освоїли програму, якою малювали багато різних предметів. Нас вчить Володимир Ярославович Пронюк.

Спочатку вчитель пояснює нам на учительському комп'ютері, на екрані телевізора ми всі бачимо наше завдання. А потім ми сідаємо за комп'ютери і виконуємо практичну роботу.  У мене виходить добре.

Попадюк Тарас, 5 клас

 Конкурсна робота "Шкільні будні"

   Мені подобаються уроки історії. У молодших класах я любив малювання. Зараз люблю слухати розповіді про історичні події, які відбувалися  в Україні і в нашому селі. Наш вчитель Василь Дмитрович Палагіцький дуже цікаво розповідає.

   Недавно ми всі класом ходили на екскурсію в краєзнавчий музей. Йосип Дмитрович Карпів показував як жили наші предки, який був їхній побут, книжки, давні підручники і гроші. Вчитель історії Василь Дмитрович розповів, як багато можна дізнатися з давніх фотографій.

   В музею знаходиться  макет (міні-копія) нашого пам'ятника Тарасу Шевченку.

  Історія у нас один раз на тиждень - у п'ятницю. Я чекаю на цей урок. Мені цікаво про що будуть розповідати на новому уроці.

Євген Пронюк, 5 клас

Конкурсна робота "Шкільні будні"

   До школи треба ходити усім. У школі можна навчитися всього. Мені подобаються такі уроки: трудове навчання, інформатика, фізкультура, малювання, музика, математика, історія, біологія, географія, основи здоров"я, світова література, українська література, українська мова, англійська мова, німецька мова. А ще мені подобається перерва. Мені подобається день - п"ятниця.

   Я дуже люблю ходити до школи. 

Попадюк Богдан, 6 клас

Конкурсна робота "Шкільні будні"

З радості - плескали в долоні 

Мій улюблений урок - основи здоров"я. Коли мене учитель пиьає я з радістю відповідаю.  Маю багато оцінок.  Крім цього є ще багато уроків, які мені подобаються. Це малювання, музика, інформатика. Я люблю ці укроки.

А сьогодні на уроці інформатики, ми всі дуже зраділи, бо виконали завдання Володимира Ярославовича. Ми з радості плескали в долоні. В школі дуже цікаво.

Андріїв Анастасія, 6 клас

Конкурсна робота "Шкільні будні"

Мій улюблений урок - англійська мова. На уроках ми вчимо нові слова, читаємо великі тексти. сьогодні ми читали текст казки про Попелюшку. Він мені сподобався.

   Наша вчителька - Людмила Михайлівна поклала мені високу оцінку - 11 балів. Я завжди старанно вчу англійську, щоб добре знати мову, бо хочу поїхати до своєї тітки Галини в Лондон. Я за нею дуже сумую і чекаю зустрічі.

Шешурак Тетяна, 6 клас

Конкурсна робота "Шкільні будні"

Я люблю читати

   Я люблю читати, тому у школі мені найкраще подобається урок читання. Ми читаємо різні вірші, казки, оповідання, аналізуємо їх, дізнаємося також про авторів.

   Потрібно багато читати, щоб бути освіченою людиною, а також, коли читаєш, можна багато чого для себе взяти, зрозуміти і навчитися.

Самборська Юстина, 4 клас

Конкурсні роботи "Шкільні будні": http://kluedu.if.ua/index.php/ua/shkilni-novyny/zmahannya-konkursy-olimpiady/590-shkilni-budni-konkursni-roboty

Фото-рейд "Шкільні будні": http://kluedu.if.ua/index.php/ua/shkilni-novyny/zmahannya-konkursy-olimpiady/593-foto-reid-shkilni-budni