Print
Category: Змагання Конкурси Олімпіади
Hits: 2263

   З 15 жовтня по 15 листопада 2014 року у нашій школі триває конкурс творчих робіт "Шкільні будні". Для багатьох учнів шкільні будні - це улюблені уроки і вчителі. Школярі, особливо молодших класів, радо діляться своїми уподобаннями.

Конкурсна робота "Шкільні будні"

  Мені подобається урок історії. На ньому вчитель розказує цікаві історії про первісних людей, приносить різні фотографії, які розповідають про давні часи.

 

     Ми довідалися багато цікавого, знаємо, хто перший створив світло. 

   Я завжди вчу завдання, які задає вчитель і отримую добрі оцінки. Я не пропустив  жодного уроку історії. 

Безнос Руслан, 5 клас 

Конкурсна робота «Шкільні будні» 

  В школі мені найбільше подобаються уроки, які веде Світлана Василівна. Згадую, як перший раз прийшов до школи, Перше вересня. Світлана Василівна дуже гарний класний керівник. Кожного дня весь клас ходить у шкільну їдальню, де нас смачно годують. 

   Ще мені подобаються перерви. На перервах ми трошки відпочиваємо. Зранку, як завжди, я йду до школи. Там мене чекає вчителька, яка мені наче друга мати. 

   Шкільні будні – це найкращі дні мого дитинства. 

Турик Ігор І., 4 клас 

Конкурсна робота «Шкільні будні» 

   Мій улюблений урок – фізкультура. Я люблю займатися на уроці, тому що мені дуже цікаво. Ми граємо ігри, закидаємо м»яч у кільце. Мені дуже подобається на цьому уроці. 

А ще мені подобається, коли роблять і фотографують шкільні зачіски. Це моя сьогоднішня зачіска.

Атаманюк Аліна, 4 клас 

 

 

Конкурсна робота «Шкільні будні» 

   Мій улюблений урок – інформатика. В мене завжди 12 балів. Ми працюємо з програмою Paint, вчимося малювати, зберігати інформацію. Ми малювали жабку, калину, вишитий рушник. Наш вчитель – Володимир Ярославович Пронюк. Він гарно пояснює. Урок інформатики у нас в середу. 

   В мене вдома є комп'ютер вже 5 років. Я вдома повторюю всі завдання з інформатики. Найбільше мені сподобалося, як ми практикували з Paint. 

Гудзовський Андрій, 5 клас

Запрошуємо всіх учнів долучатися до конкурсу! Чекаємо Ваших робіт.

Про улюблені уроки. Читайте за адресою:

 http://kluedu.if.ua/index.php/ua/shkilni-novyny/zmahannya-konkursy-olimpiady/597-pro-uliubneni-uroky

Конкурсні роботи "Шкільні будні": http://kluedu.if.ua/index.php/ua/shkilni-novyny/zmahannya-konkursy-olimpiady/590-shkilni-budni-konkursni-roboty

Фото-рейд "Шкільні будні": http://kluedu.if.ua/index.php/ua/shkilni-novyny/zmahannya-konkursy-olimpiady/593-foto-reid-shkilni-budni

Конкурс "Шкільні будні". Читайте за адресою: http://kluedu.if.ua/index.php/ua/shkilni-novyny/zmahannya-konkursy-olimpiady/583-konkurs-shkilni-budni