Зараз у нас інтенсивний період олімпіад з навчальних предметів. Шкільні олімпіади розпочалися 21 жовтня і тривали до 7 листопада. Проходили вони за визначеним графіком. Це був І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2014-2015 навчальному році. За результатами якого, кращі учні поїдуть на районні олімпіади. Брати участь в олімпіадах – дуже відповідально, бо ми представляємо рівень знань у нашій школі.

  

    Кожного року у школі відбуваються олімпіади, в яких беруть участь учні, які показали сильні знання із навчальних предметів. Потім йде визначення переможців і розпочинається підготовка до ІІ етапу районних олімпіад.

   Цього року у нашій школі відбулися олімпіади майже зі всіх навчальних предметів: англійська мова, географія, хімія, біологія, історія, українська мова та інші. Звичайно, олімпіадні завдання складні, але ми старалися.

 Учні, йдучи на районні олімпіади, захищають честь школи. Це дуже відповідально. Щороку наша школа показувала непогані результати, здобувала переможні місця.. Перемога в навчальній олімпіаді — найкраща оцінка школі. Ми це розуміємо і прагнено добрих результатів.

   Бажаю цьогорічним учасникам олімпіад добре постаратися, показати сильні знання і принести нашій школі успішні результати та впевнені перемоги.

Надія Сондей, 8 клас

Районна олімпіада з історії

   8 листопада у Тисменицькій школі відбулася районна олімпіада з історії. До цієї олімпіади я напружено і наполегливо готувався з вчителем історії Палагіцьким Василем Дмитровичем. Для підготовки необхідно було повторити матеріал 6-8 класів.

   Я дуже хвилювався, щоправда на олімпіаду їду вдруге. Усі завдання написати мені не вдалося. Та одне знаю напевне, коли добре вчиш, добре напишеш.

 Тисменицька школа дуже велика, я аж боявся, що загублюся у всіх коридорах. Радий, що взяв участь в олімпіаді. Сподіваюся на призове місце.

Турик Олександр, 8 клас