Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Як облегшити страждання Ісуса Христа на Хресній Дорозі?

   Ось і розпочався великий піст - це час покути та навернення. Час, коли людина повинна глибше задуматися над своїм життям, своїми вчинками. В час Великого посту кожен повинен зробити конкретну постанову: що я можу зробити, щоб мої стосунки з Богом та ближніми стали кращими, і що я можу зробити для Ісуса, щоб полегшити його страждання на Хресній дорозі, бо Він страждає та помирає за нас на хресті. 15 березня, у нашому селі Клубівці розпочалися богослужіння Хресної Дороги Іса Христа. Першого страстного тижня текст стацій Хресної Дороги читав отець Петро Скрипник, а вже наступної – учні Клубовецької школи. У п'ятницю 22 березня тексти Хресної Дороги читали учні 7 класу: Павлюк Тетяна, Стецюк Ілона, Бабій Надія, Вовк Ангеліна та Палагіцький Олег.

 

   Ми читали та глибоко роздумували над словами, задавали собі запитання: "Як облегшити страждання Ісуса Христа на Його останній земній дорозі?"

   Я зробила собі деякі висновки, зокрема: щоб допомогти Ісусові на Хресній дорозі, я повинна жити у вірі, віддавати Богові свої молитви, бути слухняною та покірною, остерігатися гріха у своєму серці, робити добрі вчинки, бути милосердною та доброю дитиною Божою.

Тетяна ПАВЛЮК, 7 клас