Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Важливе парафіяльне оголошення

УВАГА !!! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!!!

Слава Ісусу Христу!!!

    Дорогі парафіяни храму Святої Покрови Божої Матері села Клубівці! У зв'язку із ситуацією яка склалася у світі та нашій країні, щодо пандемії коронавірусу і введенням карантину, беручи до уваги розпорядження Архиєпископа і Митрополита Кир Володимира Війтишина та органів державної влади з метою запобігання поширенню цієї недуги дуже просимо ознайомитися:

 

– Згідно декрету Митрополита Володимира, на час карантину всі вірні не мають обов’язку фізичної присутності на Святій Літургії в неділю і свята, але в неділі та свята мають обов’язок перебувати на особистій та родинній молитві, а також єднатися в молитві з Церковною спільнотою через засоби масової комунікації..

– Щоденна радіо трансляція Літургії відбувається о 8.00 год. на радіо «Дзвони» (від понеділка до суботи), о 17:00 (у понеділок, вівторок та четвер) та о 10.00 год. щонеділі і свята. Усі богослужіння з Архікатедрального і Митрополичого Собору можна переглядати у режимі онлайн на каналі «Youtube» (Ютуб) та на «Facebook» (Фейсбук) сторінці о 8.00 год. в будні дні та о 8.00 год. і 10.00 год. в неділі і свята. Трансляція Служби Божої на Телеканалі РАІ проходить щонеділі, о 10.00год.

 Відправи Хресної дороги та інших побожних практик у храмі звершуватись не будуть, але кожен повинен молитись вдома в колі родини у приватний спосіб.

 Катехизації дітей та молоді на час карантину не буде.

 Щодо недільної Божественної Літургії, то служіння відбуватиметься згідно графіку о 11 год. тільки за участі священника, дяка та паламаря (у храмі). Просимо вірних котрі прийдуть до церкви перебувати під час Божественої Літургії на церковному подвір'ї, дотримуючись відповідної дистанції рекомендованої Міністерством Охорони здоров’я України.

    Просимо усіх в цей час духовно єднатися у щирій молитві! 

З молитвою за всіх вас отець-декан Петро СКРИПНИК