Print
Category: Бібліотека
Hits: 3414

 БІБЛІОТЕКА

30 вересня відзначався Всеукраїнський день бібліотек. У цей день уся прогресивна українська громада звертає свої погляди до потреб та турбот книгозбірень усіх рівнів. Саме тому адміністрація школи та наш бібліотекар оголосили проведення акції "Подаруй книгу бібліотеці!" Вона тривала один місяць.  За цей період багато учнів та вчителів відгукнулися на прохання. Про хід акції  інформовано на сторінках учнівської газети "Шкільна правда" та сільського вісника "Клубовецьким ґаздам та ґаздиням". Бібліотекар Марія Дмитрівна надіслала подячного листа благодійникам за подаровані книги бібліотеці та поповнення бібліотечного фонду  цікавими  книжками.

 

ПОДЯКА

. Виношу щиру подяку всім, хто подарував книги нашій бібліотеці, а зокрема: учням 3 класу: Андрієву Віталію, Турик Наталії, Досюк Вікторії, Досюк Валентину, Галайчуку Артему, Турик Адріані та Кохману Бодану  і Пронюку Євгену  з 4 класу; вчителям: Сидорику Володимиру Федоровичу, Марцінко Олесі Романівні, Пронюк Оксані Ярославівні, Палагіцькому Василю Дмитровичу та добродійці Стельмащук Мілі Томівні з Івано-Франківська. 

   Ця акція завершилася. Але книгу бібліотеці можна подарувати у будь-який час. Вона прислужиться вам не раз.

Бібліотекар Марія Палагіцька

На світлинах: 1. Вручення грамот. 2. Наш бібліотекар - Марія Дмитрівна.

Бібліотечний урок-казка

  15 листопада третьокласники Клубовецької загальноосвітньої школи провели бібліотечний урок-казку «Наша книжечка охайна – вірна подруга дітей». Глядачі опинилися у справжньому Королівстві книг, серед улюблених казкових персонажів. Бібліотекар Марія Палагіцька ознайомила своїх юних читачів із новою книгою, яка прибула у бібліотеку із Дніпропетровщини. Учні інсценізували п’єсу Лариси Омельченко з однойменною назвою. Діти по-справжньому переживали і лікували Книжечку, сварилися із Васьком-Замазурою. Погляньте, як опікуюється Книгою  Книжковий Лікар, Лисичка-Медсестричка, Горобчик. Маленькі глядачі раділи, що Книга одужала а розбишака Васько виправився. Вони добре запам’ятали, що лікарство для книги називається Клей. 

Свято було сонячне, добре і повчальне. Всі виступаючі мали яскраві гарні костюми, звучало багато пісень про книгу і бережне відношення до неї. А сцена була дуже казкова. Наприкінці святв бібліотекар Марія Дмитрівна вручила подячні грамоти всім учням, які взяли участь у благодійній акції "Подаруй книгу бібліотеці".

Ми дякуємо автору п"єси «Наша книжечка охайна – вірна подруга дітей» Ларисі Омельченко за добру і повчальну книжку. І бажаємо нових творчих успіхів.

А організували це казкове свято - класовод Татарин Світлана Василівна, педагог-організатор Олеся Романівна Марцінко та бібліотекар Марія Дмитрівна Палагіцька.

Кохман Вероніка, 6 клас