Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Відгук на книжку "Лізка Мармизко"

 Хочу поділитися враженнями про прочитану книжку сучасної української письменниці з Черкас Наталії Ясіновської "Лізка Мармизко". Книга вийшла у львівському видавництві Старого Лева у 2016 році. Головний герой оповідання – Лізка, непосидюща дівчина, яка постійно шукає пригод. Розмальована стеля, макіяж та бідний хом'ячок. Найбільше страждав саме він, хом'ячок. Лізка з друзями його купали, будували загорожу із лего та багато інших експериментів було проведено. Але коли хом'ячок вилізав чи виривався з їхніх рук, то ховався подалі і там сидів днів зо два-три. Одним словом, Лізка не любить нудьгувати, а ще ій пощастило, що у неї дуже добрі батьки. Також сподобалися розповіді про куховарення Лізки.

 

   Вона забула закрити пляшку з шоколадом і туди позабігали мурашки. Коли вона пригощала маму своїм шедевром, то подумала, що це просто застиг шоколад. Та мама придивилась до страви і запитала, чи Лізка закрила пляшку з шоколадом. От тут і все виявилося, що це були мурахи. Ось така невгамовна, енергійша витівниця Лізка Мармизко.

   Раджу прочитати це оповідання,  об'єм  його всього 150 сторінок. Гарантую, вам буде цікаво. Цитати з книги, які мені сподобалися6 "по-моєму, брехати – це безглуздо! Особисто я живу за принципом: Скажу правду і ... і біжи швидше", "Все що ми робимо – це щасливий кінець до нашого майбутнього", "Життя не залежить від імені чи прізвища. Життя залежить від долі та добрих вчинків, які ми зробимо для ближнього".

Ангеліна ВОВК, 7 клас

ВІДГУКИ НА ПРОЧИТАНІ КНИЖКИ АНГЕЛІНИ ВОВК

Відгук на книжку Гаррі Поттер і філософський камінь". Читайте тут...

Відгук на книжку "Тірамісу з полуницями". Читайте тут...

Відгук на книжку "Матильда". Читайте тут...

Відгук на книжку "Кава з кардамоном". Читайте тут...

Відгук на книжку "Шоколад із чилі". Читайте тут...