Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Конкурс "Найкращий читач року"

   20 березня у сьомому класі відбувся конкурс "Найкращий читач року". На цьому конкурсі ми презентували свої улюблені прочитані книги. Кожна із них була повчальною і цікавою по-своєму. У нас були читацькі щоденники, у яких ми записували свої відгуки про прочитані книжки, коротку біографію  автора книги та дві-три цитати, які нам сподобалися. Активні читачі розповідали про книгу, яка їм сподобалася, передавали сюжет книги, зачитували деякі цитати. Пізніше робили підсумок "Раджу прочитати цю книгу, бо...". Журі у складі Івасюк Наталія Василівна, Бруц Світлана Ярославівна, Самуляк Оксана Ярославівна, Дутка Марія Василівна задавали нам запитання.

 

  Цей урок (конкурс) був корисним для всіх. Кожен дізнався щось нове з цього уроку. Про це говорили Олег Палагіцький, Богдан Кульков, Надія Бабій. Вони теж люблять читати, лишень не ведуть читацькі щоденники, що є умовою конкурсу. Впевнена, що ми зацікавили їх і скоро у нашій бібліотеці з'явиться новий активний читач.

   За підсумками конкурсу журі назвали переможців: Ангеліну Вовк, Тетяну Павлюк, Ілону Стецюк. Переможці візьмуть учась у ІІ етапі (районому) конкурсу. 

Ілона СТЕЦЮК, 7 клас

Конкурс активних читачів бібліотеки.  Читайте далі...