Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Середня освіта – Освітній портал «Педагогічна преса»

Відгук на книжку «Зося з вулиці Котячої»

   Нещодавно я прочитала книжку «Зося з вулиці Котячої». Її написала польська письменниця Агнєшка Тишка, видавництво «Школа». Книжка проілюстрована Агатою Рачинською, малюнки на кожній сторінці. І всі вони забавні! Головна героїня книжки Зося. Крім неї ви ще познайомитесь з її чудернацькою родиною: сестрою Маньою, мамою Аліною, татом Люціушем, тіткою Маліною, з кузенами Михасем та Кшишем, бабцею Зелмер, бабунею Зулею і псом кузенів Байроном. У деяких розділах ви ще дізнаєтесь про сусідів, метелика Пипека, трьома дивакуватими дівчатами, гуртом котів ЛОТОЧНИКІВ, давньою подругою Зосі, маленькою мишею та майстром по техніці. У цій книзі розповідається про надзвичайні пригоди. Наприклад, кастинг для павуків, похорон миші, свято Котячої вулиці. У цій незвичайній книзі дев’ять розділів, всього 223 сторінки. Мені найбільше сподобалася пригода у шостому розділі про пса Байрона.

 

   Ця пригода сталася зранку. Зося, Маня, Михась, Тітка та Байрон готувалися до свята Котячої вулиці. Але це приготування мусили відмінити, бо  кузена Кшиша з голови до ніг закидало червоними цятками. Тітка закликала бабцю Зелмер, щоб та вигуляла Байрона. Коли тітка поїхала, бабця Зелмер запитала дівчат, де собака. А Байрон сховався під столом. Вони не знали, як його витягнути. Потім Маня придумала виманити його ковбасою. Бабця Зелмер витягла з холодильника ковбасу і подала Байронові. Та пес навіть не поворохнувся. Маня скрикнула:

- Байрон втратив НЮХАННЯ!

   А Зося пожартувала, що він взагалі не знає, де в нього ніс, ззаду чи спереду, через його довге хутро. І тоді по бабусиній ідеї, всі пішли стригти Байрона, хоча тітка любила його лохматим. А ще я вам мушу сказати, що Маня деякі слова неправильно вимовляла. Наприклад, замість ЗВИЧАЙНО, вона говорила ЗВУЧАЙНО. Замість НЕГІГІЄНІЧНО, вона говорила НЕГИГОТИЧНО. Це смішно звучить! Взагалі то в цій книзі багато чого є кумедного.

   Я вам раджу прочитати цю книгу. Вона надихає на нові пригоди, викликає сміх. І коли вам нема що робити, то це саме та книжка, яка не дасть нудьгувати.

Анастасія ПАЛАГІЦЬКА, 5 клас 

ВІДГУКИ НА ПРОЧИТАНІ КНИЖКИ АНАСТАСІЇ ПАЛАГІЦЬКОЇ

Відгук на книжку "Зося з вулиці Котячої". Читайте тут...

Відгук на книжку Роальда Дала "ВДВ". Читайте тут...

Відгук на книжку "Енн із Зелених Дахів". Читайте тут...

Відгук на книжку "Тореадори з Васюківки". Читайте тут...

Відгук на книжку "Мій дідусь був черешнею". Читати тут...

Захоплива історія про Матильду. Читати тут...

Раджу прочитати "Маленька книжка про любов". Читати тут... 

 

5516584
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
All days
4081
5021
4081
5479057
69217
150432
5516584

Ваш IP: 18.209.104.7
Server Time: 2019-07-15 23:00:45
Счетчик joomla