Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Конкурс суперчитачів Тисменицького району

   26 березня я брала участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу «Книгоманія-2019», який проходив у м.Тисмениця. Спочатку у нас відбулося жеребкування. Потім усі 15 учасників презентували свої улюблені книги: розповідали про сюжет, про автора і відповідали на деякі питання журі. Після того, як усі читачі розповіли про книжки, журі оголосило перерву на 10 хвилин, щоб обрати переможця. Ми чекали з нетерпінням на їх рішення. Перед  оголошенням  переможця кожному з нас подарували диплом «Суперчитач» бібліотеки свого села, книжку, образок і записничок. Потім Богдан Михайлович Нагорняк наголосив, що усі ми тут уже переможці.

   

   Аж в кінці він сказав, що переможцем стає Стецюк Ілона. Мені було дуже приємно і несподівано. Богдан Михайлович вручив мені диплом «Суперчитач Тисменицького району» і сказав, що я буду представляти наш район в області. 

   Я б хотіла подякувати усім, хто мав відношення до цього конкурсу. Сьогоднішній  день справив на мене неймовірні враження. Я познайомилася з ровесниками, які мають таке ж захоплення як я – вони люблять читати книжки. Обов’язково прочитаю книги, про які вони розказували. Це хобі є дуже корисним для нас. Адже читання сприяє кращому запам’ятовуванню інформації, так само, як і засвоєння нових слів, що допомагає краще висловлювати свої власні думки. 

   Я планую і надалі продовжувати читати нові твори. Сподіваюся, що бажання читати у мене буде завжди. А сьогоднішній день буде стимулом для цього.

Ілона СТЕЦЮК, 7 клас


Світлини Богдана НАГОРНЯКА, м. Тисмениця