Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Середня освіта – Освітній портал «Педагогічна преса»

Читацький фестиваль для дітей "Книгоманія 2019"

   Учениця сього класу Клубовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ілона Стецюк представляла наш район на ІІІ етапі читацького фестивалю для дітей "Книгоманія-2019". Ілона радо ділиться з нами враженнями про конкурс книгоманів. 

   18 квітня я брала участь у ІІІ етапі конкурсу «Книгоманія 2019». На такому конкурсі я побувала вперше. Учасниками  були  14 книгоманів усієї Івано-Франківської. Спочатку нас познайомили з членами журі. Ми змогли побачитися з такими популярними письменниками, як Олеся Овчар і Зірка Мензатюк. Вони відповідали на питання, які нас цікавили. Нам було цікаво, про що вони збираються писати на майбутнє.

  

>   Після цікавих зустрічей у нас відбулося жеребкування  і мені дістався 11 номер. Кожен з учасників були талановитими і чимось виділялися від інших дітей. Я презентувала книгу «Позолочена рибка». Вдома я приготувала для учасників і журі невеличкі подарунки, які за ідеєю поєднувалися з назвою книжки. 

   Після того, як усі діти виступили, ми усі з нетерпінням чекали на вердикт журі. Вони наголосили, що усі ми тут уже переможці, але за умовами конкурсу повинен бути книгоман, який отримав найбільше балів. Нагороду отримала дівчинка з Долинського району і вона поїде у Львів на фестиваль «Книгоманія 2019». Кожній дитині роздали подарунки і диплом про участь у ІІІ етапі конкурсу. 

  Хоча мені не вдалося  здобути перемогу, я дуже рада, що мені вдалося взяти участь на обласному рівні. І мені навіть вдалося взяти автограф у Зірки Мензатюк. Вцілому конкурс мені дуже сподобався, він був дуже корисним і повчальним, і він додав мені мотивації рухатися вперед і продовжувати читати. 

   Я би хотіла подякувати усім організаторам «Книгоманія 2019», за те, що вони допомагають, мотивують, стимулюють і закликають дітей і молодь до читання. Це був просто неймовірно проведений час з однолітками і однодумцями, з якими я рада була познайомитися. 

   Окремо хочу подякувати нашій Марії Дмитрівні за довіру і впевненість в моїх можливостях. Дякую Вам!!! 

 Ілона СТЕЦЮК, 7 клас

6544132
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
All days
490
6313
30278
6475464
158352
177030
6544132

Ваш IP: 3.94.202.172
Server Time: 2020-02-29 02:34:57
Счетчик joomla