Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Відгук на книжку "Молоко з медом"

   Остання частина роману польської письменниці Йоанни Яґелло "Молоко з медом" про дев'ятнадцятирічну дівчину Лінку Барську закінчується взагалі не так, як я собі уявляла. Виявляється, головна героїня Лінка чекає дитину, але її хлопець Андріан категорично проти дитини, тому залишає дівчину, а сам їде до Англії вивчати живопис. Лінка почувалася дуже самотньою.  Уся відповідальність за ще ненароджену дитину лягає тільки на її плечі. Підтримки батьків теж не має. У дівчини дуже складний період в житті. Але якщо б не Оскар вона б залишилась з своїми думками на одинці. Лінка народжує дівчинку, дає їй ім'я Єва. Тим часом Андріан відпочиває. Оскар допомагає Лінці з дитиною, наукою та в інших домашніх справах.  Впертість та наполешливість  стають у пригоді Лінці у найважчі моменти.

Оскар турбується про маля та сім'ю Лінки, щоб заслужити любов дівчини. Кінець книги це просто шок. Лінка яка любила Андріна нупродовж трьох років одружується не з ним, а з хлопцем, який  турбувався та любив такою, якою вона була. Отаке несподіване завершення книги "Молоко з медом".

 

   Я прочитала всі чотири книги  про Лінку. Кожна з них дуже цікава. Раджу прочитати своїм ровесникам. Книги є у нашій бібліотеці. Відгуки про ці книги читайте на нашому сайті у розділі "Бібліотека".

Ангеліна ВОВК, 8 клас 

 

ВІДГУКИ НА ПРОЧИТАНІ КНИЖКИ АНГЕЛІНИ ВОВК

Гаррі Поттер та келих вогню. Читайте тут...

Відгук на книжку "Привіт, це я!". Читайте далі...

Відгук на книжку "Лізка Мармизко". Читайте далі...

Відгук на книжку Гаррі Поттер і філософський камінь". Читайте тут...

Відгук на книжку "Тірамісу з полуницями". Читайте тут...

Відгук на книжку "Матильда". Читайте тут...

Відгук на книжку "Кава з кардамоном". Читайте тут...

Відгук на книжку "Шоколад із чилі". Читайте тут...

П'ять відгуків на прочитані книжки. Читайте тут..