Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Сьогодні Всеукраїнський День бібліотек

   30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек. Це свято привертає увагу людства до бібліотек, читалень, до книги. І засвідчує глибоку повагу народу до культури, освіти, духовних надбань і, безперечно, до визнання тієї великої ролі, яку відіграє в державі така поважна інституція, як бібліотека. Бібліотека завжди була збирачем, хранителем і дослідником творів друку — вічних пам’яток писемності, а її служителі — вірними зберігачами і популяризаторами духовної спадщини поколінь. У всі часи бібліотека була джерелом отримання різноманітних знань, накопичених людством. Книга і сьогодні залишається джерелом інформації, а бібліотекар - хранителем і двигуном людської культури.

 

  Сьогодні бібліотеки знаходять і впроваджують нові форми спілкування з читачами. Вони беруть участь у створенні сучасного інформаційного простору, сприяють формуванню моральних принципів підростаючого покоління. А працівники бібліотек - незамінні помічники в оперативному і якісному забезпеченні інформацією.

  Книгозбірні додають нам мудрості, стають нашим дороговказом на шляху інформаційного простору, наповнюють наші серця неповторними емоціями та як незгасимий смолоскип освітлюють шлях життя. Доносячи до людей увесь спектр інформаційних потоків, вони сприяють всебічному розвитку особистості, вихованню кращих громадських якостей і патріотичної свідомості населення. На плечі бібліотекаря лягає велика відповідальність, адже щоб підібрати книгу відповідно до смаків та інтересів відвідувача необхідно в першу чергу самому бути високоінтелектуальною людиною та вміти неупереджено судити про літературу.

   Бібліотекарі – це порадники на шляху до вершини знань та мудрості, збирачі духовних скарбів та провідники у світ непізнаного.

   Від щирого серця вітаємо бібліотечних працівників з Всеукраїнським днем бібліотек, особливо нашого бібліотекаря Марю Дмитрівну ПАЛАГІЦЬКУ. Бажаємо успіхів у вашій благородній просвітницькій справі.  Натхнення вам, нових книг, активних читачів і дитячого щебету та цікавості. Нехай у бібліотечній світлиці буде завжди казково. І міцного тилу - здоров’я, щастя, миру та благополуччя вам і вашим родинам.

Читачі Клубовецької бібліотеки

Про бібліотеку читайте на сайті Клубовецької школи та бібліотечному блозі.

      У бібліотеці 

Лупцює дощ, чи сипле сніг,
А може, й сонячно надворі,
Сиджу серед священних книг,
Живу життям чужих героїв. 

Я відкриваю таїну,
Штурмую все нові фортеці,
І оголошую війну
Тим, хто не був в бібліотеці. 

Мов королівна, серед книг,
В сузір'ї геніїв-поетів.
Нам рідне слово — оберіг,
В нім — чари мрій і подих злетів. 

Нехай завидують мені:
Кохаюсь в слові, де, як в морі,
Пливуть поеми-кораблі
І рими-чайки вслід за мною. 

Тож захищатиму я скрізь
Не інтернет і телевізор,
А шелест книги, спів беріз
На рідній українській мові. 

   Яковлєва Віра