Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Дивний світ бібліотек

   Триває місячник шкільних бібліотек. Значення і роль бібліотек в освітньому процесі  вагома і невід'ємна. В рамках місячника бібліотека працювала над темою "Бібліотека Нової української школи - простір для освітніх можилостей кожного учня". У співпраці з першокласниками та вчителеми Світланою Ярославівною Турик організовано бібліотечне свято "Цей дивний світ бібліотек", яке охоплювало знайомство з книгозбірнями, поетичну мандрівку "Сонячними каруселями" поетеси Олесі Овчар та веселими пісеньками, у яких закружляли першокласники. Школярики знайомилися з бібліотекою, розглядали полиі з книгами, відкривали для себе світ бібліотеки. Бібліотека- це установа, з якої починається життя кожної людини. Вона супроводжує людину впродовж життя. Книга та інформація потрібні щодня.

 Тут книги спокійно живуть

У тихій величній світлиці

А двері широкі відкриті ведуть

До знань золотої скарбниці.

   Книга - чудове надбання людей, наш кращий порадник і друг. Книга допомагає найкраще зрозуміти навколишню дійсність, вивчити досвід старших людей. Невипадково першокласники вибрали книгу поезій Олесі Овчар "Сонячна карусель", бо з цією книгою вони помандрують у світ солодкого дитинства та бешкетних мишенят. Дитяча поетеса Олеся Овчар побувала у нашій школі і подарувала бібліотеці свої збірки віршів Школярики радо вивчили віршики з книжки поетеси, гарно декламували, а головки прикрасили масками мишенят та кошенят. Співали пісні про бешкетних мишенят, чаріницю та щедру господиню осінь.

   Бібліотечне свято всім сподобалося. Глядачами були вихованці групи дошкільної підгогтовки "Сонечко" та батьки першокласників. Наприкінці маленьких мишенят чекав солодкий ласунок, який підготували для них батьки. Це їхнє перше свято, бо минуло лишень півтори місяця, як вони прийшли до школи. Як добре, що школярики крокують у життя через бібліотеку, бо вона навчить, порадить і поведе у світ цікавого та мудрого. Щасти вам, дорогі діти!

Марія ПАЛАГІЦЬКА, бібліотекар