Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Дякую учасникам проекту «Кольоровий світ книги»

   У травні відбувся бібліотечний онлайн-проект "Кольоровий світ книги" для учнів молодших класів. За умовами проекту кожен учасник мав представити свого улюбленого героя з прочитаної книжки та свою улюблену книжку. Учні 1-3 клас активно підтримали проект і представили свої фото-презентації, які розміщувалися на сторінці "Шкільна правда" у Фейсбуці та шкільному сайті.

 

Дорогі учні, учасники бібліотечного онлайн-проекту "Кольоровий світ книги"!   

    Дякую вам за активну участь у бібліотечному проекті. Ви всі великі молодці. Для першокласників це їхні перші самостійно прочитані книги. Це найбільш активні читачі бібліотеки,ці книги запам’ятаються вам на ціле життя. Людина, яка любить і вміє читати, щаслива людина. Навколо неї завжди багато,  розумних, добрих і вірних друзів. З книгою завжди весело і цікаво, з книгою ми красиві і багаті. Вчіться у героїв книжок любити нашу рідну землю, мову, бути добрими, чуйними, допомагати тим,  хто потребує нашої підтримки.

 Мине час, ви виростите і, може, теж напишете свої книги. Ми не знаємо, про що вони будуть, про космічні подорожі,про квіти, чи про важливе наукове відкриття. Але ми віримо, що це будуть дуже потрібні людям  і дуже цікаві книги.

  Дякую всім за участь, мені приємно було переглядати ваші фото з книгами.

Бібліотекар Марія ПАЛАГІЦЬКА