Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Заохочую всіх до читання

Раджу прочитати  

 Ось уже і розпочався 2020-2021 навчальний рік. Усі радіють, що пішли до школи, адже дистанційно вчитись нудно. У нас розпочалося справжнє навчання, уроки, перерви, шкільний гамір, домашні завдання. Ой, як мені подобається уся ця атмосфера! А ще я люблю в цю осінню пору сісти з чашкою гарячого чаю чи какао та читати книги про підліткове життя. Мені здається, що можу читати їх постійно, і це мені ніколи не набридне, адже мені справді цікаво. Тому заохочую всіх до читання, та хочу порекомендувати декілька дуже цікавих та повчальних книг, які допоможуть зрозуміти себе та своїх ровесників. 

   Моїми фаворитами стали книги Малгожати Кароліни Пекарської ,,Клас пані Чайки" та продовження ,,Лотерея". Ці книги є дуже цікавими для підлітків. У них розповідається про негаразди у школі та вдома, але насамперед про перші почуття та розчарування. Знайомства, дружба і перше кохання - це лише декілька питань роману. Автор майстерно показує молоді світ, та зачіпає складні питання, що хвилюють підлітків, які дорослішають.

 

  Третьою є книга норвезької письменниці та художниці Ніна Елізабет Грьонтведт ,,Привіт, це я". Головною героїнею є дівчина Уда. Їй дуже кортить розповісти про все на світі: про себе,батьків, найкращу подругу, брата та школу. Але таке не розповіш першому зустрічному, тому Уда пише усе це у таємному щоденнику. Саме ця книга і є її щоденником, у якому є багато цікавого та корисного.

  І останньою у цьому переліку є книга канадської письменниці Люсі-Мод Монтгомері "Енн з Зелених Дахів". Ця книга про дівчинку з дитбудинку, яку взяли до себе брат і сестра вже не молодого віку. Вони хотіли взяти хлопчика, щоб допомагав у господарстві, але через непорозуміння до них відправили Енн. Тож уся ця книга про її цікаве життя.

  Я дуже сподіваюсь, що надихнула вас прочитати ці книги, і що вони вам дуже сподобались.

Тетяна ПАВЛЮК, 9 клас

ВІДГУКИ ТЕТЯНИ ПАВЛЮК ПРО ПРОЧИТАНІ КНИЖКИ

Відгук на книжку "Чарлі і шоколадна фабрика". Читайте тут...

Відгук на книжку "Дівчина Онлайн". Читайте тут...

Відгук про книжку "Леді Джейн". Читайте тут...

Відгук про книжку "Матильда". Читайте тут...