Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Відгук на книжку "Аліса в країні Див"

   Мені дуже сподобалася книжка книга "Аліса в країні див", вона цікава, фантастична. Всі події в ній перебільшені. Це дитячий роман-казка. Автор книги англійський математик  Чарльз Лютвідж Доджсон (Льюїс Керрол), опублікована вона була ще  в 1865 році. Є продовження цієї книги -  роман "Аліса в Задзеркаллі, друкований у у 1871 році. На українську мову книгу "Аліса в країні див" переклала Галина Бушина у 1960 році. Головна героїня книжки дівчинка Аліса. . Вона смілива, має власну думку, вміє аналізувати та робити висновки про свої і чужі вчинки.  Книга дуже захоплива. Під час своєї подорожі по загадковій країні Див, дівчинка зустрілась з різними незвичними, чудернацькими істотами: Чеширськиим котом, Пеліканом Додо, Капелюшником та Шаленим Зайцем. Ці герої добрі. Є і інші, вони неприємні, злі та невиховані. Це  Королева Сердець, та її піддані.

  

    Усе в країні Див було не так, як у житті, але Алісі було цікаво подивитися, що відбувається в іншому світі. Для цього їй довелося навіть декілька разів поміняти свій ріст. Як для Аліси, так і для мене всі герої казки були дивакуватими, і вигляд у них незвичний, і розмови й іменами.

   Читала книгу з захопленням. Мені хотілося все більше і більше дізнатися які ще пригоди чекають Алісуи та її друзів. На жаль, ці події, які відбувалисяються, виявились лише сном.

   Після прочитаного, я стала краще мислити, аналізувати, розбиратися в людях, більше налаштовуватися на позитив.

   Тішуся, що побувала в іншій країні завдяки умінню дружити з книгою.

   Цю фантастичну дивовижну книгу раджу читати дітям молодших класів і підліткам, бо там багато повчального та захопливого. А ця книга - то подарунок для мене. 

Ангеліна ДРЕМБЕЙ, 7 клас

На світлині: Новорічна композиція, яку виготовила Ангеліна Дрембей.

ВІДГУКИ НА КНИЖКИ

Відгук на книжку "Перехідний вік моєї мами". Читайте тут...