Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Мамо! Ти - мій Ангел!

 

   До Дня матері клубовецькі берегині отримали прекрасний дарунок від талановитої клубовецької молоді. Це яскравий мистецький проект «Мамо! Ти – мій Ангел!» Молодь знайшла чудове рішення  в умовах карантину. Святкування Дня Матері у 2020 році відбулося! Фільм-дарунок з однойменною назвою можна переглянути в Ютуб-каналі.

 У відеопроекті задіяно десятеро учасників, які представили різні мистецькі жанри.  Розпочинають та завершують літературно-мистецьку програму хореографічні постановки Оксани Овчарчин, вихованки школи спортивного танцю «Старденс», а нині студентки Прикарпатського університету ім. Василя Стефаника, факультет хореографія. Вони, як переспів до творів, які звучали у художньому читанні Тетяни Марцінко, студентки Прикарпатського університету ім. Василя Стефаника, факультет іноземних мов. Пісенну творчість представляли учениці 5-7 класів: Божена Антошків, Оксана Марцінко, Ірина Лялик та Яна Шелемей, вихованки Тисменицької дитячої школи мистецтв, клас вокал, викладач Діана Володимирівна Шатарська та  Аліна Павлюк, вихованка Продюсерського центру "Star team", викладач Дирів Іванна Миколаївна. Сольні номери юних виконавців,  це пісні про маму, мамині очі, мамину калину, були поєднані з декламуванням віршів. Дитяче зізнання у любові матерям підхоплює досвідчена молодь села. Пісні «Мамо» Надії Пронюк, учасниці приклубного ансамблю та «Дзвінок до мами» Олега Антошківа, соліста ансамблю «Нанаккорд» вкрай розчулюють глядача. Вони підносять емоції на таку висоту, що без сліз важко обійтися.

    Ще однією перлинкою у мистецькому намисті є фортепіанний твір «Перше побачення».  Музика мовби веде за руку кожну маму у солодку юність, у терпке кохання.  Наливає живильної роси у розчулене серце. Здається, виконавець такий дорослий, що знає кожну мамину думу, а за фортепіано сидить дівчинка з тугозаплетеною косою – шестикласниця Анастасія Палагіцька, вихованка Тисменицької школи мистецтв ім. Йова Княгиницького, клас фортепіано, викладач Цеглинська Іванна Іванівна.

   Мистецький проект об'єднав молодь, яка професійно займається співом, музикою, танцем. Такий фільм - гарна презентація села, яке випплекало юні таланти.

   Вся мистецька програма дуже багата, красива, емоційно насичена. Все грає свою важливу роль. Придивіться до оформлення сцени. Там усе облюбоване мамою. Костюми виконавців – від елегантних бальних плать до рідного українського вишиття передають мамину вроду. Дивлячись цей сорокахвилиний фільм, відчуваємо і бачимо все мамине, збите крилами житейських буднів.

   Особливу увагу хочеться привернути до технічної сторони. Фільм зроблений дуже професійно. Хто розуміється у відеозйомках, зразу помітить перелетіння різносторонніх кадрів. Виконавець мовби танцює в об’єктиві, це вражаюче. Ми бачимо емоції, котрі найглибше передають душу пісні. Коли за роботу береться завклубом Роман Середюк, результат промовляє сам. Шкода, що ми не побачили Романа на сцені, він талановитий співак. Ця технічна кухня відеокомпонування забирає дуже багато часу.

   Таким було моє прожиття фільму «Мамо! Ти – ангел мій!». Щиро дякую, дорогі діти, чарівна клубовецька молоде, за прекрасний дарунок. Талановито, професійно і щиро. Дякую всім, хто працював над проектом, творчій десятці, завклубу Роману Середюку, педагогу-організатору Олесі Марцінко, матусям-костюмерам і натхненницям. Творчого розквіту вам і теплі мамині обійми.

З вдячністю Оксана Пронюк-Кузьма

ВРАЖЕННЯ ПРО ВІДЕО-ВІТАННЯ У ФЕЙСБУЦІ 

 Мурашки по шкірі. Велика дяка організаторам свята. Дуже талановиті у нас діти, дякуємо вам. Найбільша подяка матерям, цих дітей, які вкладають в них багато часу, любові і підтримки. Будьте усі здоровенькі. 

Наталія БОЙКО 

Молодці! Талановито і професійно! 

Наталія ІВАСЮК 

Дуже гарний відео-проект. Дякуємо! 

Галина БЕРЕЗНА 

Чудове вітання від наших дітей із святом Матері! Ви неймовірні! Дякую вам! 

Олесі Марцінко та Романе Середюку. Яку ви велику роботу проробили! Ми дякуємо, що наша донечка брала участь у проекті. Дякуємо за вітання! 

Людмила ПАЛАГІЦЬКА 

Талановито, професійно, чудово! 

Анна ПАЛАГІЦЬКА 

Молодці !!! Чудове, зворушливе вітання!!! 

Гафія МЕЛЬНИЧЕНКО 

Концерт прекрасний, Клубівці молодці! 

Світлана ЛУЦІВ 

Неперевершено, талановито і душевно, виплекано материнською любов'ю ❤️ 

Любов ГЛОДОВ’ЮК 

Щиро дякуємо. Вражаюче. 

Ганна ПАРКУЛАБ-ЄВЧУК 

Дуже гарно. 

Марія МОЛОЩАК 

Дуже гарно! Молодці 

Світлана ПАВЛЮК

Молодці!

Світлана СЛУПСЬКА 

Щиро дякую за таке відео-привітання! Розплакалась! Вітаю всіх чудових матусь і бабусь. Будьте всі здорові. 

Раїса КОРЖЕНКО, Італія 

Гарне відео. Змістовне. Зворушливе. Пережила свято душею. 

Лариса СИЧ, Італія 

Молодці! Дуже гарно.

Іванна СЛУБСЬКА

 

Дуже гарно,талановито! Молодці!

 Лариса ГУДЗОВСЬКА