Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Бруно Ферреро "Зустріч"

 

БРУНО ФЕРРЕРО "ЗУСТРІЧ"

Ролі виконують: Надія РОМАХ, Ігор САМБОРСЬКИЙ

Режисер-постановник: Світлана СЛУПСЬКА, завдрамгуртка

Відеозапис та аранжування Роман СЕРЕДЮК, завклубом с. Клубівці

Листопад, 2020

Дивіться на каналі Ютуб : "ЗУСТРІЧ"

 

Бруно Ферреро "Зустріч "

      Сьогодні я переглянула відеоролик "Зустріч" автор якого Бруно Ферреро. В головних ролях Надія Ромах та Ігор Самборський. Ця історія про юнака та дівчину  які були незрячими. Події відбуваються у вагоні поїзда. Юнак посоромився розповісти дівчині , що він не бачить та виявилося , що дівчина також не бачить . Хлопець думав , що вона не схоче спілкуватися з таким ,як він, тому й не признався їй. Вони мило спілкувалися один з одним . Юнак мимоволі запитав свою попутницю :                                                                       - А що там за вікном ?                                                                                      Це просте запитання дуже збентежило хлопця . Він подумав , що дівчина здогадалася про його ваду. Однак дівчина здивувалася чому він сам не подивиться у вікно.                                                                                         За гарною розмовою вони не помітили як оголосили зупинку. Дівчина вийшла, а у вагон зайшов інший пасажир. Схвильований юнак запитав його яке волосся було у дівчини. Від нього дізнався , що дівчина була незрячою. Ця історія дуже розчулила мене та на прикінці я мало не заплакала. Я не хотіла ,щоб вони розійшлися . Як жаль, що вони так і не призналися  по свою ваду. Як багато могло змінитися якщоб вони знали правду один про одного. 

 Ця історія вчить, що не потрібно соромитися своїх недоліків і завжди бути відкритими для людей. 

  Актори дуже гарно передали внутрішній стан героїв. Я дякую режисеру-постановщику Світлані Слубській та відеографу Роману Середюку за гарний і повчальний фільм.   

Тетяна КУЧАР, 5 клас

Розтривожили душу кожного

   Вагон, купе і вікно, в якому швидко змінюються декорації: села, міста, дерева, стовпи, краєвиди… все те, чого не бачать двоє молодих, красивих людей. Але вони жваво обговорюють їх, начебто блукають там. Лише у сховку душі нутрує біль і всі переживання, пов’язані зі своєю вадою – незрячістю. Вона їх так болить, що заговорити про своє не наважується ні один. Хоч у повітрі вже витає свіже красиве і миле почуття, хоч усі вібрації голосу це стверджують і заворожують. Вони пасажири. І вже на горизонті та зупинка, яка їх розлучить назавжди… А поїзд повезе далі недомовлене і недорозквітле. Лише постелить на зболене ще одну пеленку страждання… 

   Цю глибоку, десь сумну, а десь повчальну історію Бруно Ферреро екранізували Світлана Слупська (завдрамгуртком) та Роман Середюк (завклубом). Актори – недавні випускники нашої школи – юні, красиві Надійка Ромах та Ігор Самборський. Вони мило передали діалог, написаний автором, старанно ховали в себе погляд, а тим самим розтривожили душу кожного.

   Дорогі творці, актори, тут не крикнеш браво, а понесеш поміж день задуму. Навіть, докір. Бо ті люди тут. І не завжди ми з вами є зрячими до них, до їхніх переживань і почуттів. Я дякую за фільм, за зреалізовану ідею, знаю ви довго виношували її. Ви молодці! Наснаги вам!

Оксана КУЗЬМА