Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Середня освіта – Освітній портал «Педагогічна преса»

Творчі колективи села

творчість
   
   Наші Клубівці - талановите, співуче село. Є e ньому співучі родини. Є творчі колективи, зокрема давній хоровий колектив "Клубівчанка", аматорський вокальний ансамбль "Намисто", чоловічий квартет, окремі солісти-виконавці. Багато клубівчан закінчили музичні школи по класу баян, фортепіано, бандура, акардеон та інші. Є також збирачі сільського пісенного фольклору. У селі діє драматичний гурток, який має свою багату історію. А ще багато клубівчан займаються танцями, маємо свого хореографа, танцювальні пари. Велику роботу веде завідуючий клубом Роман Середюк. 
 
творчістьХор "Клубівчанка"
 
Фолькльорний ансамбль, який потім переріс у хор, "Клубівчанка" створений в 70-х роках ХХ століття. Сьогодні хористи "Клубівчанки" співають у церковному хорі при сільськім храмі Святої Покрови Божої Матері. Щороку хор бере участь у святкуваані Дня незалежності України та річниці УПА. Недавно хор зробив концерний дарунок сільському дяку Ярославу Федораку, під час презентації його збірки "Вдивляюсь у небо безкрає".
творчістьФольклорний аматорський ансамбль "Намисто"
 
Точної дати створення свого аматорського фольклорного ансамблю учасники "Намиста" не зафіксували. Він існує більше десяти років. За цей педіод колектив переформувався, але основний склад зберігся. Своїм керівником називають Марію Дмитрівну Палагіцьку. Ансамль брав участь у всіх мистецьких заходах, які проводилася в селі, часто виступав в школі та на виїздних концертах. Недавно колектив виступав в обласній "Просвіті". Теперішній склад коективу: Досюк Оксана, Грушецька Оксана, Лесюк Ольга, Слупська Світлана, Марцінко Леся, Пронюк Марія, Палагіцька Марія.
* * *
творчістьЧоловічий квартет
 
Чоловічий квартет став справжньою візитівкою нашого села. До складу квартету входять Роман Середюк, Іван Палагіцький, Тарас Пронюк та Олег Антошків. Це молодіжний, сучасний, перспективний колектив, який бажаний на кожному концерті. Квартет пройшов відбірковий конкурс і брав участь у творчому звіті Тисменицького району, присвяченому 200-річчю з дня народження Кобзаря. Жодне шкільне свято не обходиться без юних артистів, тим більше, що Антошків Олег є учнем 9 класу Клубовецької ЗОШ., а завклубом Роман Середюк робить музичні заставки до кожного шкільного концерту.
* * * 
творчістьМолодіжна команда "Клубовецькі артисти"
Є у селі молодіжна команда "Клубовецькі артисти", до складу дівчата та чоловічий квартет. На День незалежності вони підготували тригодинний концерт, співали як сольно, так і дуетом, тріо та усім колективом. Серед виконавців: Борушок Назар, Пронюк Надія, Негела Христина, Іванка, Квасніцька Христина, Гончаренко Надія, Козак Віталій та дівчата Марія, Оксана, Вероніка Пронюк. А ще юні солісти Овчарчин Оксана (6 клас), Пронюк Надія (8 клас).Незмінними ведучими усіх виступ є Палагіцька Леся, Молощак Марія, Палагіцький Іван та інші.
творчість* * *
Сільський драматичний гурток
Сільський драматичний гурток, яким керує Слупська Світлана Ярославівна, довгі роки був самодіяльним театром і мав звання народного. Багато змін відбулося в колективі, багато артистів відійшло по віку. Зараз колектив  омолодився, репертуар зберіг і пеіодично клубівчани мають нагоду подивитися їхні постановки.творчість Колектив тісно співпрацює з школою, бере участь у шкільних та сільських заходах, залучає нових людей.
* * *
Танці
творчістьТанцювати клубівчан навчив учитель танців, хореограф Микола Володимирович Старчук. Багато школярів займалися танцями у молодших класах, але справжніх успіхів досягнули одиниці. Маємо танцювальну пару Оксну Овчарчин та Богдана Бойчука з 6 класу, неодроразових призерів змагань та конкурсів. Підростає вже нове покоління і демонструє свої перші нагороди.
Вл. інф.
На світлинах: Творчі колективи села

6018988
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
All days
305
1716
9716
5993253
32837
112709
6018988

Ваш IP: 18.205.96.39
Server Time: 2019-11-16 03:34:27
Счетчик joomla