Print
Category: ФАП
Hits: 3245

ФАП

    У четвер, 31 жовтня 2013 року, до нашої школи завітала сільський фельдшер Марія Ярославівна Івасюк. Вона провела профілактичний огляд та спілкування з учнями 3 класу про їхнє харчування. Марія Ярославівна розповіла, яку небезпеку містять у собі чіпси, сухарики, жуйчики та інші солодощі, які часто купують діти.   Вони знижують імунітет — захисну функцію організму, нищать зуби, а через харчові добавки виробляють узалежнення людини від даного продукту.

 

Лікарка розпитувала нас, як ми харчуємося і що ми купуємо на перерві в магазині. Пояснила, що таке шкідлива їжа, а яка корисна і поживна. Марія Ярославівна сказало, що всі наші захворювання від поганого харчування. Розказала про шкідливість солодкої газованої води. Це просто суміш цукру, хімії і газів. Такий напій не втамовує спрагу, а завдає величезної шкоди організму. Кольоровою "отрутою" назвала лікарка жувальні і смоктальні цукерки  в яскравій упаковці.  У них також величезна кількість цукру, хімічних добавок та фарбників. А ще мова велася про один з найбільш популярних продуктів - чіпси. А виявляється, вони просто небезпечні для дитячого організму, у ньому міститься велика кількість жиру і вуглеводів з барвниками і замінниками смаку. А корисну їжу щодня готують і подають у нашій шкільній столові. Ця їжа вітамінна, калорійна і з продуктів, вирощених та виготовлених в Україні.

Розмова про наше харчування дуже корисна. Наша вчителька теж забороняє нам купувати і споживати «хімічні» продукти. Та, на жаль, ми не завжди слухаємося.

Учні нашого класу уважно слухали лікарку та обіцяли берегти своє здоров’я. На пам’ять про цей урок ми зробили фотографію. Марія Ярославівна посередині у білому халаті.

Мені подобається професія лікаря. Я теж хочу бути лікарем і лікувати маленьких дітей.

Самборська Юстина, 3 клас