Get Adobe Flash player

Перше інтерв'ю з старостою села Богданом Рекетчуком

   01 грудня відбулася перша установча сесія Тисменицької міської ради VІІІ демократичного скликання, на якій Богдана Івановича Рекетчука призначено старостою села Клубівці. 03 грудня відбулася перша робоча нарада зі старостами Тисменицької громади. Вже відомо, що створено 12 старостинських округів, в які ввійдуть 18 сіл. Зараз йде процес реорганізації сільських рад. Представники редколегії учнівської газети "Шкільна правда" Євген Пронюк, Богдана Шешурак, Тетяна Кохман, Андрій Гудзовський з 11 класу завітали до Богдана Івановича, щоб привітати з призначенням. Пригадуємо, що Богдан Рекетчук до призначення старостою був головою Клубовецької сільської ради дві попередні каденції.  Юні журналісти взяли перше офіційне інтерв'ю з старостою села. Розмова була про насущне: як розвиватиметься село у складі новоствореної ОТГ? 

Read more...

Дві дієві каденції сільського голови

   Вибори 2020: сільських рад не буде, а старост сіл затверджуватиме міська рада.

   25 жовтня - вибори до місцевих рад. Процес децентралізації, який розпочався в Україні ще у 2014 році, вже зачепив нас. Село Клубівці та 13 прилеглих населених пунтів з 25 жовтня 2020 року входитимуть у Тисменицьку міську ОТГ. Сільських рад не буде, натомість у кожному населеному пункті буде призначений староста.  Дві каденції сільським головою у Клубівцях був Богдан Іванович Рекетчук. За період його головування село змінилося. Коли керівником села обраний господарник, коли людина на свому місці, то результати очевидні. Ми запросили Богдана Івановича поспілкуватися з нами, озирнутися на пройдений шлях, підсумувати зроблене і зразу ж закочувати рукави, бо після завершення кандеції сільського голови (епохи голів сільських рад) прийдеться старостувати. Ми впевнені, що Богдана Івановича буде затверджено на цю посаду.

Read more...

Славетна дата села

З нагоди 500-річчя села у селі стартує естафета різножанрових проектів "Клубівці 500", яка триватиме від Покрови до Різдва. Запрошуємо усі мистецькі колективи села, школярів, творчу інтелігенцію, клубовецькі родини долучитися до естафети, представити село усебічно в красі і творчості, в історичній та героїчній правді, у надбанні рук та розуму.  Роботи надсилати на електронну адресу: shkilna_pravda@ukr.net, приносити безпосередньо до адміністації села та школи.

Read more...

Голови Клубовецької сільської ради з 1921 по 2020 роки

   Після виборів до місцевих рад, які відбудуться 25 жовтня 2020 року село Клубівці буде входити у Тисменицьку міську об'єднану територіальну громаду, яку створюють 13 населених пунктів. Це означає, що буде один голова Тисменицької ОТГ (посада виборна), а населені пункти будуть мати старосту, який призначається керівництвом ОТГ. Село, яким сотню років управляла та опікувалася сільська влада, з 25 жовтня 2020 року буде мати іншу форму управління. Це історична подія. Якою буде децентралізація і як буде розвиватися село покаже час. А для нас є важливим зафіксувати кожен історичний відрізок, бо він несе інформацію про людей, керівників села і ті добрі справи, які кожен із них зробив для села та громади. Подаємо інформацію про голів Клубовецької сільської ради з 1921 по 2020 роки. 

Read more...

Дякуємо сільській владі за підтримку шкільної преси

   Редколегія учнівської газети «Шкільна правда» висловлює щиру подяку виконкому Клубовецької сільської ради, сільському голові Богдану Рекетчуку, директору Клубовецької школи Володимиру Пронюку за високу оцінку, відзначення та матеріальну винагороду засновникам, активістам, головним редакторам та наставникам місцевого друкованого видання «Шкільна правда» з нагоди 10-річчя часопису  та Дня журналіста України. Вручення нагород відбулося 21 жовтня 2020 року біля шкільної каплиці Пресвятої Богородиці. Нагоди вручали директор школи Володимир Пронюк та заступник директора з навчально-виховної роботи Людмила Сенко. У звя'зку з пандемією коронавірусу заплановане святкування ювілею газети відмінено. Однак гарною несподіванкою та приємністю була нагорода місцевої влади та адміністрації школи вчителів, випускників школи, активістів та ініціаторів шкільного часопису. Сьогодні шкільна преса представлена у друкованому виданні "Шкільна правда" (з 2010 року),  на шкільному сайті kluedu.if.uа ( з 2013 року), сторінці "Шкільна правда" у мережі Фейсбук (з 2017), сторінці Клубовецька школа в Інстаграм (з 2020). Об'єм роботи дуже великий. Ми раді, що наша праця помічена і високо оцінена сільською владою. Це гарна мотивація для нас, бо ми презентуємо школу і село, працюємо для всієї громади, доносимо вісті до односельчан, котрі перебувають за межами села та України. Читачі можуть ознайомитися з шкільними новинами, життям села, сільських установ: Церква, сільська рада, бібліотека, будинок культури, музей села, криівка УПА, ФАП. Є окремий розділ "Клубівчани", "Історія села".

Read more...

Привітання сільського голови Богдана Рекетчука з храмовим празником

Слава Ісусу Христу!

Дорога клубовецька громадо!

  Вітаю вас з святом Покрови Пресвятої Богородиці. Це свято особливе у нашому селі - це день освячення нашої церкви, яке було у 1906 році. Маємо нині 114-річницю церкви. На Покрову вшановуємо також 78-річницю  створення УПА, українське козацтво та День захисника України. Традиційно у цей день чи напередодні ми організовували похід до криївки УПА, відправляли панахиду. Епідемія внесла у наше життя серйозні корективи, ми не можемо собі дозволити масові походи (скупчення людей), однак свято Покрови ніхто не відміняє. Кожна клубовецька родина святкує сьогодні храмовий празник.

Read more...

Привітання сільського голови Богдана Рекетчука з Днем Незалежності України

Слава Ісусу Христу!

   Дорогі клубівчани, прийміть найсердечніші вітання та побажання з нагоди національного свята нашої держави – Дня Незалежності України. Український народ святкує 29-ту річницю здійснення споконвічної мрії бути господарем на своїй землі. Наша історія вчить нас не забувати, що Україна до своєї Незалежності йшла нелегким шляхом. Ще з Київської Русі українці прагнули духовної свободи, можливості сповідувати християнську віру, свою культуру, мову, традиції та звичаї.

Read more...

Відео-звернення сільського голови Богдана Рекетчука до мешканців села

   Сільський голова Богдан Рекетчук записав відео-звернення до громади села, у якому пояснює, чому запланованого святкування (концерту та дискотеки для молоді) до Дня Незалежності України та Дня села не буде. З 24 серпня у Тисменицькому районі оголошений строгий карантин, у зв'язку з ростом захворюваності на Ковід-19. Район увійшов у червону зону. Великі скупчення людей та культурно-масові заходи заборонено. 

Відео-запис розміщено на сторінці "Шкільна правда" у соціальній мережі Фейсбук. Керівник села пообіцяв молоді, як тільки відмінять карантин, у селі відбудеться гарне святкування Дня села.

Read more...

Добрий почин

   Мешканці вулиці Польової самоорганізувалися і зібрали в урочищі Зрубок понад 200 мішків сміття.  Сподіваємося, цей добрий почин підтримають усі мешканці села. Час каратнину - добра нагода очистити рідну землю від сміття. А головне, призадуматися,  яке право люди мають збиткуватися над землею? Ті, звозять сміття у ліс, на поле, в ярюги, поряд з нами. Як вплинути на них? Думаймо разом.

Read more...

ОТГ. Добровільно чи примусово?

   Редколегію учнівської газети "Шкільна правда" стурбувало повідомлення про створення Тисменицької ОТГ, яке вони випадково прочитали на сторінці користувача Фейсбуку Андрія Рев'юка. Ніякого офіційного документу вони не знайшли, окрім коротенької інформації на сайті Тисменицької райдержадміністрації. З цим та іншими питаннями, які стурбували старшокласників,  звернулися до сільського голови Богдана Рекетчука.

Read more...

До відома клубовецької громади

ОГОЛОШЕННЯ

    Виконавчий комітет Клубовецької сільської ради надає в короткотермінову оренду на шість місяців земельну ділянку в урочищі «Ниви» загальною площею 30 га, в зв’яку із подальшим наданням земельних ділянок в цьому урочищі жителям села та іншим категоріям у вересні 2020 року.

З повагою,

сільський голова Богдан Рекетчук

28 січня 2020 року

Read more...

Інфомація для громади села

Шановні мешканці села Клубівці!

   Виконком Клубовецької сільської ради висловлює щиру вам подяку за допомогу в організації похорону Палагіцької Мирослави Дмитрівни. Повідомляємо, що залишок коштів у сумі 4420 грн. буде використано для облаштування помешкання для сина покійної.

Сільський голова Б. Рекетчук

Read more...

"Шкільна правда" у сільського голови

 Відраховує останні дні 2019 рік. У цей час кожен підсумовує, аналізує зроблене, досягнуте, робить висновки. Багато добрих змін відбулося у школі і в селі. Ще багато треба зробити. Про це юні журналісти з учнівської газети "Шкільна правда" говорили з сільським головою Богданом Рекетчуком.

– Богдане Івановичу, чим цікавий для вас 2019 рік? Що зроблено у селі?Що планується?

Read more...

Громадські слухання

   27 жовтня 2019 року о 16 годині в приміщенні Клубовецької ЗОШ І-ІІІ ступенів будуть проводитися громадські слухання з питань: детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування громадських та релігійних організацій, будівництва культової споруди парафії Святої Покрови Божої Матері УГКЦ, яка розташована по вулиці Миру в селі Клубівці.

Read more...

Про встановлення розміру туристичного збору на території Клубовецької сільської ради на 2020 рік

Рішення Клубовецької сільської ради Тисменицького району Івано-Франківської області сьомого демократичного скликання (двадцять восьма сесія)

від 04 вересня 2019 року №28 - 10/2019

Про встановлення розміру ставки туристичного збору на території Клубовецької сільської ради на 2020 рік.

Read more...

Піклування про дітей

  Сільська влада села Клубівці  до Дня захисту дітей встановила нові атракціони для дітей. Вони розміщені біля спортивної зали. Вже першого червня діти опробували атракціони, вони їм дуже сподобалися. Наймолодші клубівчани, особливо школярі, виносять щиру подяку голові села Богдану Івановичу Рекетчуку та всьому депутатському корпусу. Ми відчуваємо вашу турботу та піклування. Дякуємо ще за спортивну залу, яка оживила село. Ми вже не уявляємо, як  раніше були без спортивної зали. Тут завжди людно, відбуваються різноманітні змагання, треніровки, уроки. А тепер біля спортивної зали облаштовано ігровий майданчик, тут буде завжди дитячий сміх та радість.  

Read more...

Вітаємо з Золотим ювілеєм Богдана Рекетчука

Шановний Богдане Івановичу!

Вітаємо Вас з Золотим ювілеєм!

Ми з великою повагою ставимося до Вашої діяльності. Ви – мудрий керівник села, який поєднує в собі вимогливість і демократичність, рішучість і далекоглядність. Нехай у всіх планах і починаннях Вас супроводжують успіх і перемоги, а робота приносить тільки задоволення й щедрі результати, а кожен день дарує натхнення та радість. Нехай у Ваших задумах буде мудрість, у службових справах – підтримка однодумців, у серці – тепло й сонячно від людської вдячності. Хай все добро повертається сторицею. Щедрої Божої благодаті Вам!

Read more...

Юні журналісти завітали до сільського голови

 У нашого сільського голови Богдана Івановича Рекетчука ми буваємо досить часто. Кожного разу ми запитуємо про плани на цей місяць чи рік. Він говорить з нами радо і відверто. З спілкування ми багато довідуємося, а також отримуємо стимул змінювати наше село на краще. Богдан Іванович – справжній господар села, який дбає і переживає за нього. За період його  роботи на посаді сільського голови село дуже змінилося, осучаснилося. Маємо ще багато невирішених проблем у селі: нема дитячого садочку, нема клубу, тісна школа, бракує приміщень,  вкрай необхідна централізована каналізація, впорядкування доріг тощо. Цього разу ми вирішили спитати, який фронт робіт запланований на 2019 рік.

Read more...

Клубівці колядують

     25 січня в селі Клубівці в приміщенні школи відбулась сільська Розколяда. Традиційно кожного року в селі проводиться мистецький підсумок новорічно-різдвяних свят. Розколяду розпочав сільський голова Богдан Рекетчук. Ведучим заходу був студент Калушського коледжу культури і мистецтв Павло Баб’як. Творчі колективи села відображали на сцені все новорічне дійство. Звучали відомі та давні колядки, щедрівки та віншування. Щедрими оплесками колядників підтримували односельчани.

Read more...

Урочисте відкриття спортивної зали в селі Клубівці

   13 листопада 2018 року у селі Клубівці урочисто відкрито спортивну залу - зреалізовано проект розвитку місцевого самоврядування "Здорові діти - здорова нація". Клубовецька громада, школярі рало вітали гостей, керівників усіх рівнів, районних та місцевих депутатів - усіх, хто долучився до реалізації проекту. Спортивна зала сучасна, простора, комфортна, світла, облаштована всім інвентарем для занять та зручним побутом. Зроблена велика робота, вкладено великі державні кошти, та ця інвестиція виправдана. Наша спільна ціль - виховання здорових, сильних, фізично  активних дітей - нашого здорового майбутнього.

Read more...