Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Середня освіта – Освітній портал «Педагогічна преса»

Про встановлення розміру туристичного збору на території Клубовецької сільської ради на 2020 рік

Рішення Клубовецької сільської ради Тисменицького району Івано-Франківської області сьомого демократичного скликання (двадцять восьма сесія)

від 04 вересня 2019 року №28 - 10/2019

Про встановлення розміру ставки туристичного збору на території Клубовецької сільської ради на 2020 рік.

Read more...

Піклування про дітей

  Сільська влада села Клубівці  до Дня захисту дітей встановила нові атракціони для дітей. Вони розміщені біля спортивної зали. Вже першого червня діти опробували атракціони, вони їм дуже сподобалися. Наймолодші клубівчани, особливо школярі, виносять щиру подяку голові села Богдану Івановичу Рекетчуку та всьому депутатському корпусу. Ми відчуваємо вашу турботу та піклування. Дякуємо ще за спортивну залу, яка оживила село. Ми вже не уявляємо, як  раніше були без спортивної зали. Тут завжди людно, відбуваються різноманітні змагання, треніровки, уроки. А тепер біля спортивної зали облаштовано ігровий майданчик, тут буде завжди дитячий сміх та радість.  

Read more...

Вітаємо з Золотим ювілеєм Богдана Рекетчука

Шановний Богдане Івановичу!

Вітаємо Вас з Золотим ювілеєм!

Ми з великою повагою ставимося до Вашої діяльності. Ви – мудрий керівник села, який поєднує в собі вимогливість і демократичність, рішучість і далекоглядність. Нехай у всіх планах і починаннях Вас супроводжують успіх і перемоги, а робота приносить тільки задоволення й щедрі результати, а кожен день дарує натхнення та радість. Нехай у Ваших задумах буде мудрість, у службових справах – підтримка однодумців, у серці – тепло й сонячно від людської вдячності. Хай все добро повертається сторицею. Щедрої Божої благодаті Вам!

Read more...

Юні журналісти завітали до сільського голови

 У нашого сільського голови Богдана Івановича Рекетчука ми буваємо досить часто. Кожного разу ми запитуємо про плани на цей місяць чи рік. Він говорить з нами радо і відверто. З спілкування ми багато довідуємося, а також отримуємо стимул змінювати наше село на краще. Богдан Іванович – справжній господар села, який дбає і переживає за нього. За період його  роботи на посаді сільського голови село дуже змінилося, осучаснилося. Маємо ще багато невирішених проблем у селі: нема дитячого садочку, нема клубу, тісна школа, бракує приміщень,  вкрай необхідна централізована каналізація, впорядкування доріг тощо. Цього разу ми вирішили спитати, який фронт робіт запланований на 2019 рік.

Read more...

Клубівці колядують

     25 січня в селі Клубівці в приміщенні школи відбулась сільська Розколяда. Традиційно кожного року в селі проводиться мистецький підсумок новорічно-різдвяних свят. Розколяду розпочав сільський голова Богдан Рекетчук. Ведучим заходу був студент Калушського коледжу культури і мистецтв Павло Баб’як. Творчі колективи села відображали на сцені все новорічне дійство. Звучали відомі та давні колядки, щедрівки та віншування. Щедрими оплесками колядників підтримували односельчани.

Read more...

Урочисте відкриття спортивної зали в селі Клубівці

   13 листопада 2018 року у селі Клубівці урочисто відкрито спортивну залу - зреалізовано проект розвитку місцевого самоврядування "Здорові діти - здорова нація". Клубовецька громада, школярі рало вітали гостей, керівників усіх рівнів, районних та місцевих депутатів - усіх, хто долучився до реалізації проекту. Спортивна зала сучасна, простора, комфортна, світла, облаштована всім інвентарем для занять та зручним побутом. Зроблена велика робота, вкладено великі державні кошти, та ця інвестиція виправдана. Наша спільна ціль - виховання здорових, сильних, фізично  активних дітей - нашого здорового майбутнього.

Read more...

Ярмарка професій

   Тисменицький відділ зайнятості, спільно з Клубовецькою сільською радою та дирекцією нашої школи організували 24 жовтня Яромарку професій з метою популяризації професій, на які є попит на ринку праці. Захід проводився усередині приміщення, сцена, коридори та весь зал були обкладені столами. За кожним столом - представники та презентаційні матеріали різних професій. У бібліотекарів - це книги, буклети, електронні книги, цікаві поради, дарти, навіть, солодощі для заоохоченя читачів та цікавого спілкування. У фельдшера - пристрій для вимірювання тиску, маски, марлеві пов'язки, ліки першої допомоги тощо. У кухарів - тісто, усі продукти для вареників, салатів... Одним словом, це було щось незвичне. Усього 17 професій представлялося на ярмарці. Спершу учнів з Клубовецької, Рошнівської та Милуванської шкіл та гостей школи - майстрів, професіоналів своєї справи - привітав сільський голова с. Клубівці Богдан Іванович Рекетчук.

Read more...

Розмова про насущне

   "Шкільна правда" завітала до сільського голови Богдана Івановича Рекетчука. Чим живе село? Що нового у селі? Що планується? Усе  цікавить юних журналістів.

– Богдане Івановичу, недавно відбувся схід села, на якому Ви звітували про свою роботу. Ми хочемо  познайомити читачів «Шкільної правди» з цією інформацією.

– За період 2017 початку 2018 року у селі проведено ряд серйозних робіт: проведено берегоукріплення по вулиці Берегова, зроблено частину дощової каналізації біля церкви, поточний (ямковий) ремонт вулиць Федченка, Польової, ремонт освітлення вулиць.

Read more...

Вітаємо Богдана Івановича Рекетчука

   20 березня - день народження сільського голови Богдана Івановича Рекетчука. Колектив Клубовецької школи - вчителі та школярі - щиро вітають керівника села, висловлюють слова великої вдячності за підтримку та допомогу школі і шлють найкращі побажання:  міцного здоров’я, особистого щастя, злагоди, чудового настрою, родинного затишку, сімейного добробуту та щедрої Божої ласки.

Шановний Богдане Івановичу!

   Нехай завжди Вас супроводжує Бог,  зігріває тепло людської вдячності, а праця приносить потіху та задоволення. Професійного та родинного щастя Вам і здійснення всіх Ваших планів та сподівань!

Read more...

Вшанування Кобзаря

   СХІД СЕЛА. 11 березня 2018 року відбувся схід села, який провів сільський голова Богдан Рекетчук. Керівник села прозвітував про роботу сільської ради за півріччя, а також виніс на розгляд мешканців села ряд важливих питань: про обслуговування виробничо-складських приміщень по вулиці Заводській, про тротуари по вулиці Івана Франка, ситуацію з орендарями земельних паїв, про впорядкування вулиць села та хід будівництва спортивної зали. Відбулося активне обговорення питань, голосування, прийнято ряд важливих рішень. Усі ці питання будуть висвітлені на сторінках газети "Шкільна правда". На завершення виступу керівник села продекламував фрагмент з поеми Тараса Григоровича Шевченка "Кавказ" "Борітеся - поборете, Бог вам помагає..." і передав мікрофон школярам, які підготували літературно-мистецьке свято "В своїй хаті своя правда, і сила, і воля..."

Read more...

11 березня 2018 року - загальні збори громадян села

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Шановні мешканці села Клубівці!

   11 березня 2008 року о 15.00 у приміщенні Клубовецької школи будуть проводитися загальні збори громадян села Клубівці у відповідності до ст.16 19,21 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" та Закону України "Про місцеве самоврядування"

Read more...

Зустріч з сільським головою

   Редколегія учнівської газети "Шкільна правда" періодично інформує своїх читачів про події села. Вже доброю традицією для нас стало спілкування (інтерв'ювання) з сільським головою Богданом Івановичем Рекетчуком. На сторінках нашої газети є багато цікавої інформації про господорювання Богдана Івановича у селі. Для нас він приклад доброго господаря, який дбає про людей і про нашу школу, змінює обличчя села, робить село красивим, сучасним і привабливим. У селі давно таких робіт не велося, тому і назбиралося багато невирішених проблем. Треба ще клубу для молоді, садочок для діток і т.д. А сьогодні ми поговоримо про те, що вже зроблено чи у процесі роботи.

Read more...

Третьокласники дякували щедрівкою голові села

   Третьокласники завітали до голови села Богдана Рекетчука, щоб подякувати йому, виконавчому комітету та усьому депутатському корпусу за суттєву допомогу та підтримку школі. Школярі відчувають піклування сільської влади, тому так щиро звучать дитячі щедрівки та вінчування. Дай Вам, Боже, все, що гоже, Многа Літа, добра й втіхи, в усьому ладу, здоров'я й гаразду, Божого покрову й миру Вашому дому!

Read more...

"Шкільна правда" завітала до голови села

    Розпочався новий навчальний рік для гуртківців-журналістів, творців учнівської газети "Шкільна правда". Повертаються до улюбеного занняття школярі другого року навчання у гуртку, формується дієва команда. За доброю традицією перші інтерв'ю для газети "Шкільна правда" у керівників школи та села. Сьогодні редколегія завітала до голови села Богдана Рекетчука.

- Богдане Івановичу, хочемо довідатися у Вас чим живе село, що нового, цікаво, втішного? Найперше і найбільше нас цікавить стан будівництва спортивної зали на даний момент. 

- Спорудження спортивної зали на стадії завершення. Необхідно добудувати перехідну галерею. Якраз питання добудови перехідної галереї ми будемо розглядати на сесії сільської ради. 

– Чи можете назвати приблизну дату завершення будівництва і від чого вона залежить?

Read more...

Новий атракціон для дітей

  Новий атракціон - гойдалку "Коник" - подарувало село своїм малятам у День захисту дітей. Коника прилаштовано на ігровому майданчику біля адмінбудівлі сільської ради. Атракціон діючий, для гойдання на потрібна пара учасників. Виготовленню та встановленню атракціона сприяли голова села Богдан Рекетчук, директор школи Володимир Пронюк, учитель трудового навчання Ярослав Палетка, завгосп школи Микола Бойко та техпрацівник школи Богдан Федорак.

Read more...

Землеупорядкування – одна з найдавніших професій

   У Клубовецькій сільській раді землеупорядником працює Іван Іванович Антошків. Школярі добре знають його як спортсмена і громадського активіста. Та мало знають про його роботу. Як виявляється, землевпорядкування – одна з найдавніших професій. Історичні літописи свідчать про те, що ще до прийняття християнства, понад 1000 років тому, у Київській Русі вже проводили вимірювання землі. Першими землевпорядниками були межувальники, які встановлювали та закріплювали межі і видавали документи, що засвідчували право на землю. Ще тоді землевпорядники були шанованими людьми, адже в їхніх руках перебувало головне багатство - земля, основа для функціонування всіх сфер діяльності людини. Не знаємо, чи тепер шанують так цю професію, але розуміємо, що без неї ніяк. Тому завітали до Івана Івановича розпитати, як йому вдається регулювати земельні відносини у селі.

Read more...

Керівники обговорили пріоритетні завдання розвитку села

   27 квітня заступник голови Тисменицької районної державної адміністрації Степан Мандибур провів виїзний прийом громадян у с. Клубівці, інформує Тисменицька РДА. У розмові із сільським головою Богданом Рекетчуком обговорили пріоритетні завдання щодо розвитку села. Одним із них є будівництво сучасного спортивного комплексу. Зараз активно проводяться будівельні роботи, зведено вже два поверхи.

Read more...

Любіть своє село, - голова села Богдан Рекетчук

   Напередодні Великодня редколегія учнівської газети «Шкільна правда» завітала до голови села Клубівці Богдана Рекетчука. У школярів багато запитань до керівника села. Богдан Іванович добре знає кожного з них, навіть, звертається до них по імені та по батькові і радо відповідає на запитання юних журналістів.

   – Богдане Івановичу, ми з нетепінням чекаємо нового спортивного залу. Щодня спостерігаємо за роботою будівельної бригади і радіємо з того, що робота йде повним ходом. Розкажіть, будь ласка, про хід робіт на спорудженні спортивної зали?

Read more...

Вітаємо з днем народження голову села Богдана Рекетчука

   20 березня - день народження голови села Клубівці Богдана Івановича Рекетчука. Громада села, колектив Клубовецької сільської ради, Клубовецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів щиро вітають керівника села, висловлюють слова великої вдячності за добру господарність, чуйність, розуміння, допомогу і шлють найкращі побажання:  міцного здоров’я, задоволення від роботи, здійснення нових проектів, особистого щастя, чудового настрою, родинного затишку та щедрої Божої ласки.

Read more...

Дякуємо за турботу про нас

   Подяку голові села Богдану Івановичу Рекетчуку та депутатському корпусу складають вихованці групи дошкільної підготовки "Сонечко" за матеріальну допомогу, виділену на придбання спортивного інвентаря, роздаткового та наочного матеріалу, дитячих книг та казок. Вихователька Наталія Романівна радіє дарункам, бо вони необхідні у її щоденній роботі - вихованні та зайнятості дошкільнят.

Read more...

Визначені переможці VII обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування

   06 грудня 2016 року в Івано-Франківській обласній раді відбулося урочисте вручення дипломів переможців 7 обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування. Голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич привітав переможців конкурсу, побажав плідної співпраці. У своєму виступі голова обласної ради порівнював особливості місцевого самоврядування в Україні та Європі, а також привітав представників місцевого самоврядування в Івано-Франківській області з прийдешнім професійним святом – Днем місцевого самоврядування в Україні, побажав добра, миру та спокою.

Read more...

5824126
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
All days
9478
4844
42126
5741176
119967
122155
5824126

Ваш IP: 34.226.234.20
Server Time: 2019-09-22 22:00:05
Счетчик joomla