Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

"Шкільна правда" у сільського голови

 Відраховує останні дні 2019 рік. У цей час кожен підсумовує, аналізує зроблене, досягнуте, робить висновки. Багато добрих змін відбулося у школі і в селі. Ще багато треба зробити. Про це юні журналісти з учнівської газети "Шкільна правда" говорили з сільським головою Богданом Рекетчуком.

– Богдане Івановичу, чим цікавий для вас 2019 рік? Що зроблено у селі?Що планується?

 

 

— У цьому році побудували та відкрили капличку,зробили переукріплення вулиці Франка.У господарстві Павлик Марії потічок зносив хату, ми зробили берегоукріплення (це було зроблено навесні). Недавно ми робили дощову каналізацію – бетонні лоткування окопів.

– Усіх нас цікавить, яка доля корпусу старої школи?

— Вирішуються питання: 1. Перенести електронно лічильник, загалом перенести електропостачання на корпус блоку номер 2. Після цього вже потрібно працювати над знесенням старої школи, перенести майстерню у підвальне приміщення. Депутати сільської ради виділили кошти на ремонт підвального приміщення. Ремонт вже добігає і найближчим часом електрика буде перенесена.

– Ми і багато людей вважають вас найуспішнішим головою села, яких правил ви дотримуєтеся?

—Дякую за таку оцінку. Є сильна підтримка з боку депутатського корпусу. Депутати дають рекомендації. Також є підтримка з боку людей.

– Чи важко працювати з людьми?

— Нормально,все привично... Люди мене розуміють і підтримують.

– Коли будуть вибори до місцевих рад?

– Немає великої гарантії, але швидше всього вони будуть в жовтні 2020 року. Згідно реформи, у нашому селі не буде голови сільської ради, буде вибрано старосту і діловода.

 – Чи планується ремонт та встановлення тротуарів?

– Планується, але це все буде залежати від поступлення коштів на сільську раду.

– Чи буде клуб у нашому селі?

– Надіюся що буде, місце під клуб виділене, є план для побудови. Потрібні кошти і вперед.

Богдане Івановичу, ми дуже дякуємо Вам за інтерв'ю. Бажаємо добрий, світлих і веселих, родинних Новорічно-Різдвяних свят. Дякуємо за допомогу і турботу про нас. Даруємо Вам цей різдвяний віночок, який виготовили гуртківці. Що б Ви побажали нашим учням?

— Учні здобувають багато перемог. Удачі їм у подальшому розвитку.

Ангеліна ВОВК, Тетяна ПАВЛЮК, 8 клас 

   Недавно ми з моєю подругою Павлюк Тетяною взяли інтерв'ю у сільського голови Богдана Івановича Рекетчука. Хвилювання було, адже це людина, з якою ми спілкуємося, керівник села. Він найголовніший у селі. Але пізніше, коли Богдан Іванович почав жартувати, ми зрозуміли, що він простий і щирий. На запитання Богдан Іванович відповідав відверто та правдиво. Речі, які ми не розуміли пояснював, бо є ж такі терміни та слова, які ще не знаємо. А також Богдан Іванович поділився з нами своїм минулим життям. Розказав, як він працював в поліції. Показав фотографії. Було важко його впізнати на давніх фотографіях, але все-таки знайшли його. Було приємно, коли він похвалив, що у нас чудово получається грати у волейбол. Побажав, щоб ми продовжували в тому дусі. У нас зразу піднялося бажання щось творити і навчатися чогось більшого. 

   Загалом мені сподобалося брати інтерв'ю. Адже інтерв'ю – це чудовий спосіб дізнатися про людину багато цікавого, дізнатися про її минуле та зрозуміти, яка вона насправді. Приємно, що у моїй пам'яті буде цей спогад.

Ангеліна ВОВК, 8 клас