Kluedu.if.ua

КЛУбовецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Get Adobe Flash player

Привітання сільського голови Богдана Рекетчука з храмовим празником

Слава Ісусу Христу!

Дорога клубовецька громадо!

  Вітаю вас з святом Покрови Пресвятої Богородиці. Це свято особливе у нашому селі - це день освячення нашої церкви, яке було у 1906 році. Маємо нині 114-річницю церкви. На Покрову вшановуємо також 79-річницю  створення УПА, українське козацтво та День захисника України. Традиційно у цей день чи напередодні ми організовували похід до криївки УПА, відправляли панахиду. Епідемія внесла у наше життя серйозні корективи, ми не можемо собі дозволити масові походи (скупчення людей), однак свято Покрови ніхто не відміняє. Кожна клубовецька родина святкує сьогодні храмовий празник.

 

   У цей святковий день бажаю вам миру, добра, твердої віри і міцного здоров'я. Нехай Матір Божа тримає вас у своєму покрові. Бережіть і пильнуйте одне одного, маємо великі випробування, від вашого дотримання санітарних норм та вашої відповідальності залежить здоров'я та спокій рідних та близьких. Вірю, ми достойно пройдемо через ці випробування, багато чого навчимося та переоцінимо, і зрозуміємо, яку силу має любов і повага. Нехай у кожній родині сьогодні буде радість, святковий стіл, добра розмова та молитва, бо маємо храм Божий, який збудували наші прапрадіди і передали нам берегти, молитися та славити Бога. 

   Дякуємо нині захисникам України, які бережуть нашу державу, жертвують найдорожчим - своїм життям. Вічна слава їм і вдячність.

Сільський голова Богдан Рекетчук